پیدا شدن جسد مثله شده زنی در مشهد

پیدا شدن جسد مثله شده زنی در مشهد
اخبارنوین:سگ ولگرد دست جسد سر بریده زن مو طلایی را به دندان داشت تا اینکه جسد مثله شده او درون کیسه‌ای پلاستیکی در جاده کنه بیست (کمربند سبز) مشهد کشف شد.

به گزارش سایت مشهد فوری ، هویت جسد مثله شده زنی که درون کیسه‌ای پلاستیکی در جاده کنه بیست (کمربند سبز) مشهد کشف شد، هنوز مشخص نشده است و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات خود را در این باره ادامه می دهند.

چهاردهم مرداد گذشته، راننده یک دستگاه خودرو از جاده کنه بیست و سمت مهدی آباد در حرکت بود، ناگهان سگی را مشاهده کرد که دستی شبیه دست انسان را به دندان گرفته و در حال فرار است. راننده وظیفه شناس با دیدن این صحنه، بلافاصله خودرو را متوقف کرد و وحشت زده با دست بریده یک زن جوان روبه رو شد.

با دستور قاضی پرونده جست وجو در محل آغاز و کیسه پلاستیکی در فاصله ای دور پیدا شد که درون آن پیکر مثله شده زن جوانی با سر بریده قرار داشت. پیکر این زن که حدود ۲۵تا ۴۰ سال داشت و با طناب بسته شده بود به پزشکی قانونی انتقال یافت که (پوشاکی شبیه لباس هایی که برخی اقوام بلوچ ایرانی می پوشند) به تن داشت و حدود ۲ روز از مرگ وی می گذشت.

پلیس آگاهی از شهروندان خواست هرگونه اطلاعاتی را که درباره مقتول دارند به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی واقع در ابتدای منطقه رضاشهر مشهد مراجعه کنند.


 

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen