جسد زن جوان در پتوی بنفش پیچیده شده و در خیابان رها بود که...

جسد زن جوان در پتوی بنفش پیچیده شده و در خیابان رها بود که...

اخبارنوین: ماموران شهرداری در محدوده البرز در حال خالی کردن سطل زباله مکانیزه بودند که با جسدی پتوپیچ روبرو شدند. این زن که جسدش در پتوی بنفشی پیچیده شده بود همچنان بی هویت است.


به گزارش اخبارنوین، ریاست امور رسانه فرماندهی انتظامی استان البرز با اظهار اینکه تاکنون هویت این زن کشف نشده است به خبرنگار ما می گوید: درحال حاضر جسد به پزشکی قانونی منتقل شده است وهیچ گونه اطلاعات دیگری نیز درباره این زن به دست نیامده است که با توجه به تحقیقات محلی مشخص شده است این زن معتاد بوده و جسدش به این صورت در حالی در سطل زباله رها شده که هیچ کدام از اهالی محل متوجه موضوع نشده اند.


سرهنگ رنجبر در انتهای این خبر تصریح کرد: همچنین به گفته اهالی محل او بارها دیده شده است که بدون سرپناه در اطراف خیابانهای مشکین دشت رفت و آمد می کند.


براساس این گزارش محله های زیادی از کرج وجود دارند که تعدادی از معتادان زن ومرد وحتی نوجوان بی خانمان روزها وشبهای شان را در آلونک ها سپری می کنند. تعدادی ازآنها از سرناچاری طعمه قاچاقچیان مواد مخدر شده و نهایتا برای بدست آوردن مواد مصرفی خود دست به تن فروشی و سرقت می زنند. رسیدگی به این پرونده قتل نیز همچنان در جریان است تا سرنخی از ماجرا به دست بیاید.

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen