تردد خودروی مسروقه، باند 4 نفره سارقان لوازم داخل خودرو را لو داد

تردد خودروی مسروقه، باند 4 نفره سارقان لوازم داخل خودرو را لو داد
اخبارنوین: رئیس کلانتری 109 بهارستان، با اشاره به دستگیری 2 سارق حرفه ای و 2 مالخر لوازم داخل خودرو، گفت: یکی از سارقان در حال تردد با خودروی مسروقه، دستگیر شد.
سرهنگ "کیومرث حسنوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اخبارنوین، بیان داشت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت لوازم داخل خودروشان، دستگیری و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 109 بهارستان قرار گرفت و با تشکیل پرونده ای با موضوع سرقت لوازم داخل خودرو، شناسایی آنان آغاز شد.
وی افزود: در تحقیقات میدانی صورت گرفته مشخص شد که سارق چند نفر بوده و سارقان پس از سرقت با یک دستگاه خودروی سواری از محل متواری می شوند.
همچنین وی در ادامه گفت: برای شناسایی سریع سارق یا سارقان تعداد گشت های انتظامی در طول شبانه روز افزایش که در همین اثنا ماموران هنگام گشت زنی در سطح حوزه، به راننده یک دستگاه خودروی سواری که در حال تردد بود مشکوک شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران برای رفع ظن، پلاک انتظامی خودرو را از مرکز پلیس، استعلام که در پاسخ دریافتی، مشخص شد که خودرو، مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است.
سرهنگ حسنوند با بیان دستور کار قرار دادن دستگیری راننده خودروی مسروقه، گفت: ماموران بعد از تعقیب و گریز کوتاهی، موفق به توقف خودروی مسروقه شدند و بلافاصله راننده وی بدون اینکه بتواند از محل فرار کند، دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
رئیس کلانتری با بیان اینکه در تحقیقات بعدی بدست آمد، متهم از جمله سارقان حرفه ای و به صورت باندی اقدام به سرقت و فروش اموال مسروقه می کند؛ ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی متهم، تعدادی لوازم داخل خودرو کشف و متهم برای بازجویی به کلانتری منتقل شد.
سرهنگ حسنوند بیان داشت: در بازجویی صورت گرفته متهم اقرار کرد که حاضر به معرفی همدستان خود که شامل دو مالخر و یک سارق است می باشد که نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن تیمی برای دستگیری دیگر اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو و بازرسی از مخفیگاهشان اعزام که در یک عملیات ضربتی، دو مالخر و یک سارق دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه سارقان تعدادی تجهیزات دفاعی و لوازم داخلی خودرو از قبیل: شوکر، بی سیم، گاز اشک اور، زاپاس، خازن، ضبط خودرو، مانیتور، آمپلی فایر و غیره کشف و علاوه بر این یک قبضه سلاح گرم نیز کشف شد.
این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: با انهدام باند سارقان، و تکمیل پرونده، اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

تگ های مطلب :

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen