جسد دختر گمشده تهراني دفن شده در سمنان كشف شد| متهم به قتل دستگير شد

جسد دختر گمشده تهراني دفن شده در سمنان كشف شد| متهم به قتل دستگير شد

اخبارنوين: رسيدگي به اين پرونده با اعلام فقداني دختر جواني در تهران آغاز شد. براساس اطلاعات پرونده متهم در سمنان ادعا كرده دختر جوان را كشته و در تهران ادعا كرده است كه دختر جوان اوردوز كرده است. با توجه به گزارش پزشكي قانوني حقيقت به زودي مشخص خواهد شد.

چندي پيش بود كه خانواده دختر جواني به دادسراي جنايي تهران رفتند و اعلام فقداني دختر خود را به بازپرس كشيك اعلام كردند. پدر اين دختر زمانيكه در برابر بازپرس كشيك قرار مي گيرد مي گويد: دختر من از خانه خارج شد و ديگر به خانه بازنگشته است. خيلي به دنبالش گشتيم و هرچه با تلفنش تماس گرفتيم به ما جواب نداد. الان هم نمي دانيم كجا رفته است.

به اين ترتيب رسيدگي به اين پرونده در اختيار ماموران آگاهي قرار گرفت تا اينكه مشخص شد جسد ناشناسي در ايوانكي سمنان پيدا شده است و خانواده دختر جوان به آنجا رفته و جسد را شناسايي كردند. كسي كه اعلام كشف جسد كرده بود در حوزه انتظامي ايوانكي حضور يافته بود و گفته بود: در حال رفتن بودم كه ديدم مردي زميني را مي كند. خيلي مشكوك شدم و وقتي كه ديدم جسد دختر جواني را داخل آن زمين گذاشته است سريعا با پليس تماس گرفتم اما قبل از آمدن پليس مرد مشكوك از محل رفته بود.

به اين ترتيب ماموران ايوانكي مامور شدند تلاش هاي خود را براي پيدا كردن قاتل كليد بزنند و با بررسي دوربين هاي مداربسته توانستند صاحب خودرو را كه جسد را تا ايوانكي بياورد شناسايي كنند و پس از آن متهم كه مردي جوان به هويت بهرام بود را بازداشت كردند. بهرام سريعا به اداره آگاهي سمنان انتقال يافت و وقتي در برابر افسر بازجوي پرونده قرار گرفت گفت: اين دختر جوان به خانه ام آمده بود و من او را كشتم و پس از آن جسدش را به اينجا آوردم تا جنايتم مخفي بماند.

با ثبت اين موضوعات در پرونده مشخص شد كه قتل در تهران رخ داده است و به همين دليل پرونده با تعيين حوزه قضايي به دادسراي جنايي تهران منتقل شد و با دستور بازپرس جنايي پرونده به اداره دهم آگاهي تهران براي انجام تحقيقات تكميلي منتقل شد. متهم زمانيكه در برابر بازپرس جنايي قرار گرفت منكر همه اعترافاتش در سمنان شد و گفت: من هيچ جرمي مرتكب نشده ام و براي اينكه به تهران بيايم اين اعترافات را كردم. نسترن وقتي به خانه من آمد موادي مصرف كرد كه باعث شد اوردوز كند و حالا هم حقيقت را به شما خواهم گفت، من از ترسم او را به ايوانكي بردم و دفنش كردم. فكر كردم كه قرار است تقصير مردن او گردن من بيفتد. من كسي را نكشته ام و از شما تقاضا دارم كه مرا آزاد كنيد.

در ادامه اين ماجرا متهم در اختيار ماموران قرار گرفت و به بازداشتگاه منتقل شد و قرار است به زودي با صدور گواهي پزشكي قانوني حقيقت در زمينه اين ماجرا مشخص شود.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen