همسرم در فضای مجازی با زنی رابطه دارد و من ....

همسرم در فضای مجازی با زنی رابطه دارد و من ....
اخبارنوین: رابطه خیابانی تبعید به بلوچستان را رقم زد
در پی رو شدن دست شوهر خیانتکار توسط همسرش در گرمه، دستگاه قضایی این شهرستان مرد معترف به ارتباط نامشروع از طریق تلگرام را به شلاق و تبعید محکوم کرد. 

چندی پیش در گرمه خانمی با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان از ارتباط نامشروع همسرش با خانمی دیگر در فضای مجازی شکایت کرد و مدارکی را که جمع آوری کرده بود به دستگاه قضایی تحویل داد.
در پی این شکایت موضوع از طریق دستگاه قضایی این شهرستان پیگیری شد و متهم مورد بازجویی قرار گرفت. رئیس دادگستری گرمه در این باره به خبرنگار ما گفت: در پی شکایت این خانم و مدارک موجود علیه متهم، وی در بازپرسی به گناه خود به صراحت اعتراف کرد. «جوادی» افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به عمل منافی عفت، وی در حکم اولیه به 99 ضربه شلاق و 6 ماه تبعید به یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان محکوم شد.
وی تصریح کرد: حکم این متخلف هم اکنون در دست بررسی در دادگاه تجدید نظر است.
وی خاطرنشان کرد: این حکم مطابق ماده 637 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی صادر شد که بر اساس آن «هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب عمل منافی عفت، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه‌کننده تعزیر می‌شود.»
جوادی همچنین اظهارکرد: یکی از معضلات این روز ها که بنیان خانواده ها را تهدید می کند عمل منافی عفت و خیانت از طریق شبکه های اجتماعی است.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen