محاكمه دو پسر نوجوان كه طعمه نقشه شيطاني زن قاچاقچي شدند+تصوير

محاكمه دو پسر نوجوان كه طعمه نقشه شيطاني زن قاچاقچي شدند+تصوير
اخبارنوين: رسيدگي به اين پرونده از زماني آغاز شد كه ماموران انتظامي در پرديس دو پسر نوجوان را به اتهام حمل نيم كيلوگرم مواد مخدر صنعتي بازداشت كردند. اين پرونده ديروز صبح در شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان تهران مورد بررسي قرار گرفت در حاليكه هردو متهم مدعي شدند از محتويات داخل كيف بي خبر هستند.

يك سال پيش بود كه ماموران پرديس موفق شدند يك كيف حاوي نيم كيلو گرم ماده مخدر شيشه كشف و ضبط كنند كه دو پسر نوجوان قرار بود آن را به خانه اي در محدوده عملياتي ماموران انتظامي پرديس برسانند. با توجه به اين موضوع و حساسيت ماجرا سريعا پليس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شد و هم سرمنشا ماجرا را دستگير كرد و هم كسانيكه قرار بود اين ماده مخدر دستشان برسد.

به اين ترتيب متهمان ديگر پرونده در دادگاه انقلاب اسلامي مورد محاكمه قرار گرفتند تا اينكه صبح ديروز دو متهم نوجوان پرونده نيز به دادگاه كيفري يك استان تهران منتقل شدند و در شعبه پنجم به رياست قاضي بابايي محاكمه شدند. وقتي متهمان در جايگاه قرار گرفتند يكي از آنها در زمينه ارتكاب به جرم مدعي شد: من با خانمي آشنا بودم كه او از آشناهاي دورمان بود. به من زنگ زد و گفت كه مي خواهد ماده اي دارويي را به فردي در پرديس برساند. به هرسين رفتم و اين ماده را كه در يك كيف كوله پشتي گذاشته بود گرفتم و با دوستم به تهران آوردم تا به مقصد برسانم كه يكدفعه اين خانم پيام داد و گفت درون كيف مواد مخدر است. جناب قاضي از كرده خود پشيمان هستم اما باور كنيد من نمي دانستم كه داخل اين كيف چه چيزي موجود است.

به گزارش اخبارنوين، در انتهاي رسيدگي به اين پرونده قضات وارد شور شدند تا براي سرنوشت دو متهم نوجوان پرونده كه از كرده خود به شدت پشيمان بودند تصميم گيري كنند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen