قاتل زن تنها در فرحزاد: قرار بود براي او كاري پيدا كنم اما به پاركينگ ساختمان بردمش و... +تصوير

قاتل زن تنها در فرحزاد: قرار بود براي او كاري پيدا كنم اما به پاركينگ ساختمان بردمش و... +تصوير
اخبارنوين: قاتل شيطان صفت توانست رضايت بگيرد

رسيدگي به اين پرونده از روز 13 مهر ماه سال 89 و با اعلام يك فقره كشف جسد در محدوده غرب تهران آغاز شد. تحقيقات در اين رابطه در محل در حضور بازپرس كشيك قتل پايتخت صورت گرفت در حاليكه تحقيقات ماموران انتظامي نشان از اين داشت كه اين زن را هيچ كس از اهالي محل و پاركينگ آپارتماني كه در آن كشف شده بود نمي شناسد. پس از اين دوربين هاي مداربسته موجود در محل مورد بررسي قرار مي گيرند و تحقيقات نشان مي دهد مردي كه به اينجا آمده از آشناهاست و به احتمال زياد اهالي بتوانند با واضح شدن صورت او را شناسايي كنند. با اين وجود شش ماه رسيدگي به اين پرونده ادامه داشته تا اينكه بالاخره قاتل دستگير شد.

قاتل مردي بود كه در فرحزاد مغازه كوچكي داشت و به اين ترتيب تحقيقات از اين مرد كه منكر ارتكاب به جنايت بود آغاز شد و بالاخره او مجبور شد تحت بازجويي هاي فني پليس لب به اعتراف بگشايد. اين مرد كه دو سابقه كيفري نيز در پرونده اش داشت زمانيكه در برابر افسر بازجوي پرونده خود قرار گرفت مدعي شد: آن روز اين خانم به مغازه ام آمد و گفت كه مي خواهد به ميدان آزادي برود و از من خواست كه مسير را به او نشان دهم. به او راه را نشان دادم اما خودش دوباره بعد از مدت كوتاهي به محل بازگشت و از من خواست كه يكبار ديگر مسير را به او نشان بدهم اما اين بار صحبت را طول داد و گفت كسي را نمي شناسد كه يك كارگر بخواهد و من به او نشاني جايي را دادم كه او برود اما ديدم كه پياده است و گفتم بيا خودم سوارت كنم و به محل برسانم ات. آنجا نيز او را بردم به محل كه كسي نبود و وقتي قرار بود به طبقه همكف بازگرديم و او برود به جاي دكمه همكف آسانسور دكمه  پاركينگ را زدم و در جاي خلوت پاركينگ خواستم با او رابطه داشته باشم كه مقاومت كرد و وقتي روي زمين افتاد با پا يك ضربه به سرش زدم و اصلا نمي دانم كه چه طور شد او مرد.

در ادامه رسيدگي به اين پرونده قاتل در شعبه دهم دادگاه كيفري به قصاص محكوم مي شود تا اينكه بالاخره مي تواند از اولياي دم در ازاي پرداخت 180 ميليون تومان رضايت بگيرد. بنا بر درخواست دادستان به جرم اين متهم از جنبه عمومي رسيدگي شد و زمانيكه قاتل ديروز صبح در شعبه به رياست قاضي قربانزاده و مستشار قاضي غفاري قرار گرفت اعلام كرد كه از كرده خود به شدت پشيمان است.

به گزارش اخبارنوين، در انتهاي اين جلسه قضات وارد شور شدند و براي متهم به اتهام اخلال در نظم عمومي هفت سال و سه ماه  حبس دادند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen