قتل هم خدمتي توسط يك سرباز | او مرا پشت كمد برد و در آنجا....

قتل هم خدمتي توسط يك سرباز | او مرا پشت كمد برد و در آنجا....

اخبارنوين: سربازي كه چند سال پيش همخدمتي خود را با ادعاي تجاوز كشته بود موفق شد با جلب رضايت اولياي دم مقتول از قصاص نجات پيدا كند. اين متهم در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه شد.

رسيدگي به اين پرونده از چهار سال پيش آغاز شد. در آن روز يك سرباز با اسلحه خود به سمت سرباز هم خدمتي اش شليك كرده و او را كشته بود. او كه توسط پليس بازداشت شده بود به افسر بازجوي پرونده اش مي گويد: مقتول بامداد امروز به سراغ من آمد و گفت كه بيا برويم جايي با تو كار دارم. او خيلي از من هيكلي تر بود و همين حرف را كه زد پا شدم و دنبالش رفتم. او مرا به پشت يك كمدي برد و همانجا به من تجاوز كرد. آن موقع كاري از دستم بر نيامد و فورا رفتم يك اسلحه از دژباني برداشتم و به سمتش رفتم. پس از اينكه او را با شليك گلوله كشتم خيالم راحت شد.

ديروز صبح بود كه متهم براي آخرين بار به شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران منتقل شد. زمانيكه او در شعبه حضور يافت در زمينه اتهام خود دوباره همان دفاعيات را مطرح كرد در حاليكه به دليل جنبه عمومي جرم در حال محاكمه بود و خانواده مقتول از قاتل اعلام گذشت كرده بودند. در انتهاي اين جلسه كه به رياست قاضي عبداللهي و مستشار شعبه برگزار شده بود براي متهم راي به سه سال حبس داده شد.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen