محاكمه برنج فروش شمالي به اتهام قتل با نيسان

محاكمه برنج فروش شمالي به اتهام قتل با نيسان

اخبارنوين: روز یکم بهمن سال گذشته خبرکشته شدن مرد جوانی در خیابان سراج به ماموران کلانتری و بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. سپس بازپرس منافی آذر و تیم جنایی برای تحقیق دراین باره راهی محل حادثه شدند.

یکی از شاهدان ماجرا به بازپرس كشيك قتل پايتخت كه در صحنه جنايت حضور داشت گفت: سال گذشته حدود دو میلیون تومان به مرد برنج فروش پول دادم تا برایم برنج بیاورد، او قرار بود یک هفته‌ای برنج را تحویل دهد که این یک هفته شد یک سال و خبری از برنج نشد. به غیر از من، مقتول هم 900 هزار تومان به متهم داده بود تا برایش برنج بیاورد اما برای او هم برنج نیاورد. روز حادثه یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت با اودرخیابان سراج قرار گذاشته است. با اطلاع از این موضوع به همراه مقتول و پسرم و یکی از آشنایانمان به سراغ مرد برنج فروش رفتیم اما او با دیدن ما سوارماشینش شد تا فرار کند كه مقتول كه محمد نام دارد مقابل خودروی او ایستاد تا مانع فرارش شود با اينحال برنج فروش قاتل ماشین را به حرکت درآورد و پس از زیر گرفتن متوفي، از صحنه جنايت گريخت.

با کشف این سرنخ‌ها محل زندگی متهم در یکی ازروستاهای شمالي به دست آمد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با دریافت نیابت قضایی راهی روستای مورد نظر شده و مرد جوان را دستگیرکردند. پس از اعتراف متهم به ارتكاب جنايت، در انتها بازسازي صحنه جنايت نيز انجام شد و پس از تكميل تحقيقات در پرونده براي متهم قرار به جلب دادرسي صادر شد. صبح ديروز بود كه متهم در شعبه هشتم دادگاه كيفري يك استان تهران به رياست قاضي حشمت الله توكلي و مستشاري قاضي محمدي حضور يافت و در دفاع از خود گفت: من قصد كشتن كسي را نداشتم و آن روز به دليل اضطرابي كه پيش آمده بود مجبور شدم فرار كنم و اصلا مقتول را نديدم كه زير گرفته ام يا خير.

با توجه به اظهارات متهم اولياي دم نيز درخواست قصاص دادند و در انتها قضات براي صدور راي شايسته وارد شور شدند.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen