مردي در حال كودك ربايي در خيابان قزوين بازداشت شد

مردي در حال كودك ربايي در خيابان قزوين بازداشت شد

اخبارنوين: 15 ماه جاري بود كه ماموران انتظامي در خيابان قزوين ما همكاري محلي ها موفق به بازداشت مردي جوان شدند. اين مرد كه توسط مردم شناسايي و بازداشت شده بود زمانيكه در برابر ماموران قرار گرفت مدعي بيگناهي شد و گفت چون فكر مي كردم اين پسربچه فرزند برادرم است لپ او را كشيدم و يكدفعه مردم سرم ريختند و مرا كتك زدند.


بعد از اين شاكي پرونده كه پسر نوجواني بود در برابر ماموران قرار گرفت و در شكايت از مرد جوان گفت: پدر و مادرم چيزي خواستند بخرم و من كه قصد داشتم براي خريد بروم يكدفعه از سوي اين مرد ربوده شدم. او مي خواست مرا به خانه اش ببرد اما مردم جلوي او را گرفتند.


در نتيجه اين اظهارات پرونده اي تشكيل و متهم به اتهام آدمربايي به دادسراي جنايي تهران فرستاده شد. او زمانيكه در برابر قاضي بخشوده از شعبه هفتم دادسراي جنايي تهران نشست همان اظهارات را گفت در حاليكه در پرونده او بررسي هاي لازم صورت گرفت و به زودي مشخص شد او بارها به اتهام كودك آزاري بازداشت شده و آخرين بار نيز با قرار وثيقه آزاده بوده است. در نتيجه با مشخص شدن اين موضوعات در پرونده متهم به ماموران اداره آگاهي تحويل داده شد تا در زمينه اتهامات او تصميم گيري شود.  ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen