قصاص براي مردي كه زن تنهايي را در مغازه اش كشت و... + تصوير

قصاص براي مردي كه زن  تنهايي را در مغازه اش كشت و... + تصوير

اخبارنوين: مرد جنایتکار که همسر سابقش را با 12 ضربه چاقو کشته بود در شعبه دوم دادگاه كيفري يك استان تهران مورد محاكمه قرار گرفت و در نهايت به قصاص محكوم شد.


پنجم دي ماه سال 94 بود كه قتلي در يك مغازه لباس فروشي در قرچك رخ داد. ماموران در بازبینی دوربین مداربسته محل جنایت، تصویر متهم به قتل را که در حال ضربه زدن با چاقو به زن جوان بود، به دست آوردند. با شناسایی خانواده مقتول و احضار آنها به پلیس آگاهی شهرستان قرچک تحقیقات از آنها آغاز شد. ماموران چهار ساعت بعد از وقوع این جنایت تلخ، ردپای او را در جنوب شرق تهران به دست آوردند و قاتل فراری را که به آرایشگاه یکی از اقوامش رفته بود تا با تغییر چهره از تهران خارج شود دستگیر کردند.


متهم به قتل با انتقال به پلیس آگاهی گفت: به دلیل اختلاف‌هایی که با همسر سابقم داشتم تصمیم به قتل وی گرفتم. او را که در لباس‌فروشی کار می‌کرد، زیر نظر گرفتم و روز حادثه با اطمینان از این که در مغازه تنهاست وارد آنجا شده و او را با ضربه‌های چاقو کشتم.


به این ترتیب پرونده پس از تکمیل تحقیقات به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور قاضی ابراهیم اسلامی مستشار دادگاه ارسال شد. جلسه رسیدگی به این پرونده صبح دیروز برگزار شد. در آغاز جلسه سارا 9 ساله و میلاد 11 ساله كه فرزندان مشترك مقتول و قاتل بودند، خواستار قصاص پدرشان شدند. سپس متهم در برابر قضات قرار گرفت و با پذیرفتن اتهام قتل گفت: من، همسرم را دوست داشتم ولی وقتی به زندان افتادم او خیلی زود از من طلاق گرفت. با شنیدن این خبر از او کینه به دل گرفتم و در فکر انتقام افتادم. پس از آزادی به سراغش رفتم و با هم درگیری لفظی پیدا کردیم و در اوج عصبانیت او را با چاقو کشتم.


در اين جلسه فيلم هاي دوربين مداربسته نيز مورد بررسي قرار گرفت و النهايه براي متهم بنابر نظر قضات راي به قصاص داده شد.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen