قاتل زن دانشجوي 18 ساله محاكمه مي شود + تصوير

قاتل زن دانشجوي 18 ساله محاكمه مي شود + تصوير

اخبارنوين: روز چهارشنبه 19 مهر ماه سال جاري، فردی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به ماموران اعلام داشت که دخترش بنام سحر، 18 ساله جهت رفتن به دانشگاه از منزل خارج و پس از آن مراجعتی به منزل نداشته است.


کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که فقدانی دانشجوی رشته رادیولوژیِ دانشگاه تهران دانشکده پیراپزشکی است که ساعت نه صبح هجدهم همان ماه، به قصد رفتن به دانشگاه تهران از خانه خارج شده، در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده اما پس از خروج از دانشگاه ديگر كسي او را نديده است.


با شناسایی جوانی 23 ساله بنام علي به عنوان نامزد فقدانی که از حدود چهار ماه پیش با یکدیگر عقد کرده بودند، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته و با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که آخرین بار سحر با علي مشاهده شده است.


علي سرانجام سه روز بعد لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل همسرش اعتراف کرد.


علي در اعترافات اولیه عنوان مي كند در روز واقعه به دنبال سحر رفته و او را از مقابل دانشگاه سوار ماشین کردم؛ در مسیر بازگشت به سمت خانه بودیم که با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم و من کنترل خودم را از دست دادم. با دست او را خفه کردم و بعد از چند دقیقه دیدم که سحر نفس نمی‌کشد. جنازه را در جاده شهریار رها و به محل سکونتم مراجعه کردم.


با مشخص شدن اين موضوعات در پرونده متهم براي بازپرسي به دادسراي جنايي تهران منتقل شد و در آخر به زندان فرستاده شد در حاليكه بازسازي صحنه جنايت را نيز انجام داده بود. گفتني است كه هفته جاري بود كه متهم بار ديگر به شعبه مربوطه در دادسراي جنايي منتقل شد و براي بيان آخرين دفاعيات خود در برابر بازپرس دادسرا قرار گرفت. تحقيقات در پرونده كامل شد و قرار مجرميت نيز براي متهم صادر شده كه با اين تفاسير به زودي او در دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه خواهد شد.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen