كار زشت كارمند شركت خدماتي با زن مطلقه| او دستم را گاز گرفت و... +تصوير

كار زشت كارمند شركت خدماتي با زن مطلقه| او دستم را گاز گرفت و... +تصوير

اخبارنوين: مرد جوانی که مدیر شرکت خدماتی و پسرش را كشته بود به زودي در دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه خواهد شد در حاليكه قرار به جلب دادرسي او از سوي بازپرس شعبه هفتم دادسراي جنايي صادر شده است.


به گزارش اخبارنوين، ساعت 1:30 بامداد 27 اسفند سال گذشته دختر جوانی به کلانتری 148 انقلاب اسلامی مراجعه کرد و به ماموران گفت: مادر 49 ساله ام مفقود شده است. مادرم، سمیرا از پدرم جدا شده و مدتی است که در شرکت خدماتی متعلق به برادرم واقع در خیابان کارگر شمالی کار می‌کند، در حال حاضر نیز چون برادرم به عراق سفر کرده است، مادرم اداره امور شرکت را برعهده دارد؛ مادرم عصر دوشنبه مهمانم بود و پس از آنکه از خانه من رفت دیگر از وی خبری نشد، از بعد از ظهر سه‌شنبه همراه با دیگر اعضای خانواده دنبال وی گشته‌ایم اما هیچ اطلاعی از مادرم نداریم و نگران حالش هستیم.


پس از اعلام فقداني زن میانسال، موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت دستور داد ماموران به شرکت خدماتی که احتمال می‌رفت زن گمشده در آنجا حضور داشته باشد، وارد شوند؛ با ورود ماموران به داخل شرکت، آنها با جسد غرق در خون سمیرا مواجه شدند و پس از کشف جسد زن میانسال، بازپرس کشیک قتل و عوامل بررسی صحنه جرم در شرکت خدماتی حضور پیدا کردند.


کارشناسان پزشکی با حضور در صحنه جرم و بررسی اولیه جسد مقتول اعلام کردند سمیرا خفه شده است و حدود 36 ساعت از قتل وی می‌گذرد، همچنین آثار دو ضربه چاقو نیز روی جسد سمیرا مشاهده شد.


بازپرس ویژه قتل پایتخت دستور انتقال جسد سمیرا به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای شناسایی قاتل آغاز شد تا اینکه 28 اردیبشهت مرد جوانی به عنوان متهم این قتل در پایتخت دستگیر شد و 29 اردیبهشت به دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت.


این مرد جوان در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساکن یکی از شهرهای غربی کشور هستم، ازدواج کرده‌ام و یک دختر 15 و یک پسر هفت ساله دارم؛ حدود هفت سال پیش برای انجام کارهای خدماتی از محل سکونتم به تهران آمدم و آن زمان با پسر سمیرا آشنا شدم، وی به من گفت صاحب یک شرکت خدماتی حوالی میدان انقلاب است و با مادرش آنجا را اداره می‌کند؛ او از من خواست که در شرکتش مشغول به کار شوم اما مدتی قبل وی دچار اعتیاد و مشغول کارهای خلاف شد که تقریبا تمامی کارهای شرکت را مقتول انجام می‌داد. چند روز قبل از قتل به شهرمان رفته بودم که پسر سمیرا به آنجا آمد و به من گفت که قصد خروج از کشور را دارد که در نهایت وی از کشور خارج شد؛ قبل از خروج به من گفت که نزد مادرش بروم و به وی در اداره امور شرکت کمک کنم؛ من مورد اعتماد آنها بودم و حتی کلید گاوصندوق شرکت را همراه داشتم، چند روز قبل از قتل به تهران آمدم و به سمیرا پیشنهاد ازدواج دادم اما او مخالفت کرد و گفت که باید با دخترش مشورت کند تا اینکه شب وقوع قتل، سمیرا با من تماس گرفت و از من خواست شب به شرکت بروم و شام را آنجا پیش هم باشیم چرا که من شبها در خوابگاه می‌خوابیدم، اما آن شب به شرکت سمیرا رفتم.


قاتل سمیرا ماجراي قتل را نيز در آن روزها به اين صورت تعريف كرد: در شرکت نشسته و مشغول غذا خوردن بودیم که پیشنهاد دادم سمیرا صیغه‌ام شود اما باز هم مخالفت کرد؛ زمانی که برای بردن ظرف غذا بلند شدم ناگهان دستم به دست سمیرا خورد و او تصور کرد که قصد اذیت و آزارش را دارم، به همین دلیل داد و فریاد کرد، من قصد داشتم جلوی داد و فریادش را بگیرم و با دستانم دهان سمیرا را گرفتم اما همچنان داد می‌زد که با چاقو دو ضربه به سمیرا زدم و در نهایت او را با استفاده از روسری خفه کردم و از آنجا رفتم؛ یک ساعت  بعد به شرکت بازگشتم و چون مدارکم داخل گاو‌صندوق بود، در گاو صندوق را باز کردم و 170 هزار تومان از داخلش برداشتم، بعد نیز دنبال خواهرم به یکی از شهرهای اطراف تهران رفتم و با خواهرم به محل سکونتمان برگشتیم؛ دو روز قبل به تهران آمدم و دیروز دستگیر شدم.


قاتل سمیرا پس از اعتراف به قتل با دستور قاضی احمدبیگی بازداشت شد و برای ادامه بررسی ها در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت که با انجام تحقیقات تخصصی وی به قتل دوم نیز اقرار کرد و مشخص شد پسر سمیرا را نیز به قتل رسانده است. او در مورد قتل دوم نيز مدعي شده بود كه پسر سميرا را براي رد كردن از مرز به خانه مان برده بودم كه او به دخترم نگاه چپ كرد و حرف زشتي زد و من هم غيرتي شدم و او را با تفنگ ساچمه اي كه امحا يش كرده ام كشتم.


پس از اين اعترافات متهم به زندان منتقل شد تا اينكه بالاخره هفته جاري او براي بيان آخرين دفاعياتش در دادسراي جنايي حضور يافت و در برابر قاضي بخشوده دفاعيات خود را مطرح كرد. به زودي با صدور قرار به جلب دادرسي متهم او در دادگاه به اتهام دو فقره قتل عمدي و بقيه اتهاماتش محاكمه خواهد شد.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen