قتل اعضای خانواده در نعمت آباد تهران | عموی شمشیرزن دستگیر شد! + تصاویر از متهم

قتل اعضای خانواده در نعمت آباد تهران | عموی شمشیرزن دستگیر شد! + تصاویر از متهم
اخبارنوین: شب عمو به خانه ی ما آمد و ما را با شمشیر زد

به گزارش اخبارنوین، راس ساعت 9 شب گذشته بود که از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک جنایت در طبقه دوم یک منزل مسکونی در نعمت آباد – خیابان طالقانی به کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد .

کشف دو جسد در محل جنایت 

با حضور مأمورین کلانتری 152 خانی آباد ، عوامل آتش نشانی و اورژانس در محل و بازگشایی درب خانه توسط عوامل آتش نشانی ، جسد متعلق به یک دختر 4 ساله بنام "آیلین" در کنار جسد مادرش بنام شب بو ( 35 ساله ) در حالیکه توسط جسم تیز و از ناحیه گلو دچار جراحت شدید شده بودند ، کشف شد .

تشکیل پرونده در اداره دهم

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس محسن مدیرروستا ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات دختر 11 ساله 
در کنار اجساد ، پیکر نیمه جان دیگر عضو خانواده بنام "آذین" (11 ساله) قرار داشت که از ناحیه ی سینه و دست مورد اصابت ضربات متعدد جسم تیز قرار گرفته بود ؛ در شرایطی که آذین در شرایطی مناسبی قرار نداشت ، اما در زمان انتقال به بیمارستان در اظهاراتش کوتاه عنوان داشت : "شب عمو [ احمد ] به خانه ی ما آمد و ما را با شمشیر زد" .
تحقیقات میدانی 

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی از محل جنایت اطلاع پیدا کردند که درگیری شدیدی در محل جنایت رخ داده و طی آن همسایگان مردی حدودا 50 ساله را مشاهده کردند که به سرعت از محل جنایت خارج شده است .

یکی از همسایگان که با 110 تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "بنده همسایه ی طبقه پائین هستم ؛ دخترم به من اعلام کرد که بچه های همسایه مان بیرون نمی آیند ؛ با توجه به اینکه بامداد گذشته ، حدودا ساعت چهار در منزل همسایه مان درگیری شدیدی رخ داده بود ، به موضوع مشکوک شده و بلافاصله موضوع را به 110 اطلاع دادم " . همسایه ای دیگر در اظهاراتی مشابه عنوان داشت : " ساعت چهار بامداد صدای جیغ زدن های دختران همسایه مان را می شنیدم که ناگهان صدای آنها قطع شد ؛ همزمان،از داخل پنجره فردی حدودا 50 ساله را مشاهده کردم که به سرعت از محل جنایت خارج و از محل دور شد".

دستگیری مظنون پرونده 

با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده از محل جنایت به ویژه اظهارات آذین 11 ساله مبنی بر ارتکاب جنایت توسط عمویش ، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی این شخص بنام "احمد" ( متولد 1341 ) اقدام به دستگیری وی در ساعت 30 دقیقه بامداد امروز در نزدیکی محل جنایت کرده و بلافاصله تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر به پایگاه خبری اخبارنوین در ادامه گفت : "مظنون پرونده در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و این در حالیست که بررسی شواهد ، دلایل و مستندات بدست آمده از محل جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و مظنون پرونده نیز با دستور بازپرس محترم پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است " .ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen