عامل جنايت مرگبار لاس و گاس کیست | دوست دختر اين قمارباز نيز دستگير شد+تصوير

عامل جنايت مرگبار لاس و گاس کیست | دوست دختر اين قمارباز نيز دستگير شد+تصوير
اخبارنوين: پلیس لاس وگاس، استفن پداک، آمریکائی۶۴ ساله از شهر مسکایت ایالت نوادا را عامل تیرانداز ی مرگباری معرفی کرد که از نظر شمار قربانیان در تاریخ آمریکای مدرن بی سابقه قلمداد شده است.

او در تیراندازی به یک جمعیت ۲۲ هزار نفری که در کنسرت فضای باز حضور داشتند ۵۸ نفر را کشت و ۵۲۷ نفر را زخمی کرد. سپس در اتاق هتلی که از آنجا به سمت مردم تیراندازی کرده بود خودکشی کرد. در اتاق وی واقع در طبقه سی و دوم هتل ماندلای بی، ۴۲ قبضه سلاح گرم پیدا شده است.

تاکنون انگیزه این اقدام فاجعه بار مشخص نشده است. پلیس می گوید پداک پیشینه مجرمانه نداشته و به گفته اداره آگاهی فدرال- اف بی آی- هیچ ارتباطی هم با گروه های تروریستی بین المللی نداشته و با آنکه داعش مسئولیت تیراندازی را برعهده گرفته ، هیچ مدرکی در این باره ارائه نداده است.

اریک پداک برادر مهاجم به روزنامه واشنگتن پست گفته است: «ما هیچ چیزی نمی دانیم. هیچ دلیلی برای این کار او وجود ندارد.او بیشتر با بازیهای ویدیوئی سرگرم بود. به سفرهای تفریحی دریایی می رفت. و در رستوران «تاکو بل» بوریتوس می خورد. ما از وابستگی سیاسی اش چیزی نمی دانیم. از وابستگی های دینی او هم آگاهی نداریم.»
همسایه هایش می گویند پداک پس از بازنشستگی در شهری واقع در ۱۳۰ کیلومتری لاس وگاس اقامت گزید. قمارباز بود و با ماریلو دنلی، دوست دخترش زندگی می کرد. پلیس پس از واقعه خانه ماریلو را مورد بازرسی قرار داد. سپس اعلام شد مکان وی شناسائی شده و در بازداشت پلیس است اما فکر نمی کنند در تیرانداز ی مرگبار دست داشته باشد.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen