آزار و اذیت خانم رئیس توسط تراکت پخش کن شرکت| متهم به شلاق و تبعید محکوم شد

آزار و اذیت خانم رئیس توسط تراکت پخش کن شرکت| متهم به شلاق و تبعید محکوم شد
اخبارنوین: دو سال پيش بود كه زني شكايتي در زمينه آزار و اذيت توسط يكي از كارگرانش را اعلام كرد. اين زن مدعي بود كارگرش با زور به او تعرض كرده است اگرچه او راضي نشد به پزشكي قانوني برود و در انتها قضات به دليل عدم حضور شاكي در دادگاه تصميم گرفتند متهم را كه مدت زمان زيادي در زندان بود محاكمه كنند چراكه متهم حتي وثيقه مناسب براي آزاد شدن را نيز نداشت. در انتها قضات متهم را از تجاوز تبرئه و به دليل عمل منافي عفت به شلاق و حبس راي دادند.

به گزارش اخبارنوین، رسيدگي به اين پرونده از سال 94 و در جريان رسيدگي به شكايت خانمي در زمينه تجاوز به عنف آغاز شد. اين خانم زمانيكه در برابر قضات شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان تهران قرار گرفت گفت: من صاحب يك شركت تبليغاتي هستم و چندين نفر برايم تراكت پخش مي كنند. يك مرد جوان نيز از چندي پيش به تراكت پخش كن هايم اضافه شد. اين مرد جوان كه سيروس نام داشت ديروز صبح به دفترم آمد تا تراكت بگيرد و پخش كند. وقتي خواستم تراكت ها را به او بدهم پشت ميزم نشسته بودم. او به سمتم آمد و يكدفعه دستش را روي كتفم گذاشت. جا خوردم و خواستم او را پس بزنم كه يكدفعه چاقويي درآورد و با من درگير شد. به هر زوري بود چاقو را از دستانش در آوردم و با اينحال او همچنان سماجت به خرج مي داد. پنج دقيقه اي از اين جريان درگيري مان مي گذشت كه او موفق شد كارش را با من انجام بدهد و بعد از اينكه به من تعدي كرد براي بار دوم نيز مي خواست اين كار را بكند. من رفتم و در دفتر را باز كردم و يواشكي به برادرم زنگ زدم. زمانيكه او رسيد سيروس را تحويل پليس داديم و بعد از اين براي  شكايت امروز صبح به اينجا آمدم.

به زودي اين زن به پزشكي قانوني معرفي شد و با اينكه او براي احراز تجاوز به پزشكي قانوني رفته بود به دليل بيوه بودن اين زن در آنجا دقيقا تجاوز احراز نشد و قرار شد براي بار دوم نيز اين خانم شاكي به پزشكي قانوني برود كه خانواده اش به دادگاه خبر دادند او به خارج از كشور رفته است و ما از او خبري نداريم. هر چه دادگاه به او ابلاغيه فرستاد اين خانم توجهي نكرد تا اينكه با توجه به گذشت بيش از دوسال از بازداشت متهم، قضات شعبه پنجم تصميم گرفتند محاكمه متهم را برگزار كنند. هفته گذشته بود كه جلسه رسيدگي به اين پرونده در جلسه اي به رياست قاضي بابايي و مستشار قاضي توليت برگزار شد و زمانيكه متهم در برابر قضات قرار گرفت اعلام كرد سخت از كرده خود پشيمان است و او گفت به زور عمل منافي عفت را انجام نداده ام.
 
در انتها قضات وارد شور شدند و براي متهم با توجه به كافي نبودن ادله موجود در پرونده براي احراز تجاوز به عنف راي به 99 ضربه شلاق و دو سال تبعيد به شهر بشاگرد دادند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen