زنی شوهرش را به همراه زن غریبه گیر انداخت و به برادرانش زنگ زد

زنی شوهرش را به همراه زن غریبه گیر انداخت و به برادرانش زنگ زد
اخبارنوین: سال گذشته بود كه زني از شوهرش به اتهام رابطه نامشروع در خانه اش و با زني غريبه شكايت كرد. اين زن توانسته بود شوهرش را در صحنه ارتكاب به جرم به دام بيندازد و در دادگاه داشتن رابطه نامشروع شوهرش با زن غريبه را ثابت كند. با اين وجود زناي احصان در اين پرونده به اثبات نرسيد و به همين دليل هر دو متهم پرونده به 99 ضربه شلاق و يكي از آنها به اقامت اجباري محكوم شدند

به گزارش اخبارنوین، رسيدگي به اين پرونده از دي ماه سال گذشته و در جريان رسيدگي به موضوع ارتباط نامشروعي كه بين يك زن و مرد بود آغاز شد. همسر اين مرد با حضور در شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان تهران در زمينه رابطه نامشروع از همسرش شكايت كرده بود و در ادامه اين زن عنوان داشت: من از وقتي كه به رابطه همسرم با زن غريبه اي پي بردم او را زير نظر گرفتم و با بررسي كردن گوشي  موبايلش رابطه او را متوجه شدم. پس از اين مدتي او را زير نظر داشتم تا اينكه يك روز خانه را خالي گذاشتم و وقتي كه او زن غريبه را به خانه آورد من به برادرانم زنگ زدم و آنها رسيدند و او و آن زن را كتك زدند و آنها را به پليس تحويل داديم.
در ادامه اين زن از شوهر خود شكايت كرد و مرد شيطان صفت كه مهرداد نام داشت در برابر قضات دادگاه كيفري يك استان تهران اينگونه توضيح داد: من قصد شيطاني نداشتم و با اين زن از مدتي قبل آشنا شده بودم و اولين بار بود كه او را به خانه مي آوردم كه گير افتادم. از قضات با توجه به اينكه قبل از انجام گناه بازداشت شده ام تقاضاي عفو و بخشش دارم.
در انتهاي رسيدگي به پرونده جلسه اي در شعبه پنجم دادگاه به رياست قاضي بابايي و مستشار قاضي توليت برگزار شد و زمانيكه متهمين در دادگاه حاضر شدند طلب عفو و بخشش كردند. براي اينكه زناي به عنف و احصان در اين پرونده احراز نشد قضات وارد شور شدند و براي متهم مرد پرونده راي به 99 ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباري در شهرستاني دوردست دادند. براي متهم زن پرونده نيز به 99 ضربه شلاق راي داده شد.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen