قاتل پدر اعتراف کرد| دقایقی پیش جسد کف کمد دیواری کشف شد

قاتل پدر اعتراف کرد| دقایقی پیش جسد کف کمد دیواری کشف شد
اخبارنوین:
پدرم را داخل کمد دیواری دفن کردم / او مادرم را به کشتن داد‌.
پسر جوانی که دو روز با حضور در پایگاه هشتم اعلام کرده بود که پدرش گم شده است صبح امروز به قتل پدرش با ضربات چاقو اعتراف کرد.

به گزارش اخبارنوین، پسر ۱۹ ساله ای که با ضربات متعدد چوب و چاقو، پدرش را به قتل رسانده بود، ساعتی پیش در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنازه پدرش را در کف کمد دیواری محل سکونتشان در خیابان رودکی دفن کرده است.

در حال حاضر با اعلام این خبر به اداره دهم ویژه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در پایگاه هشتم آگاهی حاضر شده و به همراه متهم برای کشف مقتول ۶۰ ساله به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

متهم پیش از این ۱۵ مهرماه با طرح پرونده فقدان پدرش مدعی شده بود که پدرش صبح روز جمعه ۱۴ مهرماه  برای خرید کله پاچه از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته است؛ این در حالیست که متهم در اعترافات اولیه ی خود عنوان داشته که روز جمعه، در حالیکه پدرش در حال استراحت بوده، از ناحیه سر مورد اصابت چندین ضربه چوب قرار داده و در ادامه چند ضربه چاقو نیز به گردن او زده؛ نهایتا پس از ارتکاب جنایت، جنازه پدرش را در کف کمد دیواری دفن و روی آن را با لایه سیمان پوشانده است.

سرهنگ حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در گفت و گو با خبرنگار اخبارنوین اعلام کرد : دقایقی پیش ، جسد مردی ۶۰ ساله که توسط فرزندش به قتل رسیده و جسدش در کف کمد دیواری محل سکونتش واقع در خیابان طوس - بین قصرالدشت و کارون دفن شده ، کشف شد . با کشف جسد ، موضوع به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اعلام و بازپرس شعبه پنجم این دادسرا نیز در محل جنایت حاضر شد . متهم در اعترافات اولیه عنوان داشته است که مادرش بواسطه رفتار بد پدرش با وی فوت نموده و او برای انتقام گرفتن از پدرش که او را مقصر اصلی در مرگ مادرش می دانست ، مرتکب چنین جنایتی شده است .
 


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen