پسر جوان پدرش را کشت و رضایت گرفت+تصویر

پسر جوان پدرش را کشت و رضایت گرفت+تصویر
شوهرم به من زنگ زد و گفت بهرام گفته است اگر به خانه نيايي تمامي وسايل خانه را خواهم شكست و همه جا را به آتش خواهم كشيد. همين شد كه شوهرم به خانه رفت و پسر نا به کارم او را کشت....

اخبارنوین: دادستاني براي جوان مستي كه پدرش را كشته بود درخواست مجازات كرده است. اين پرونده در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران مورد بررسي قرار گرفت و به زودي قضات اين شعبه براي متهم تصميم گيري خواهند كرد. متهم از بابت جنبه خصوصي جرم بخشيده شده است اما كماكان رسيدگي به پرونده او از بابت جنبه عمومي جرم در جريان است.

به گزارش اخبارنوین، عصر دوم بهمن ماه سال گذشته بود كه ماجرای مرگ مشكوك مرد 53 ساله ای در بیمارستان امام سجاد (ع) به ماموران کلانتری 125 یوسف آباد گزارش شد و تیمی ‌از ماموران پلیسي برای تحقیق به بیمارستان رفتند. براساس شواهد موجود مرد ميانسال به شدت كتك خورده بود اما پسرش كه او را به بيمارستان رسانده بود مدعي شده بود در اثر زمين خوردن چنين بلايي سر او آمده است.
براساس اين گزارش با توجه به آثار کبودی روی بدن پدر خانواده بازپرس پرونده اي در زمينه اين موضوع در شعبه سوم دادسراي دادسرای جنایی تهران تشكيل شد و در جریان این سناریوی مرموز دستور داده شد تا جسد برای بررسی‌های بیشتر در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گیرد.
براساس نظريه کارشناسان پزشكي قانوني مرد ميانسال به علت ضربات سنگین به بدن و سر فوت شده بود و همین باعث شد تا نظریه زمین خوردن قربانی در دستشویی خانه رد شود. كارآگاهان جنايي با توجه به اين موضوع به پرونده ورود پيدا كردند و برای رازگشایی از ماجرای مرگ مرموز پدر خانواده وارد عمل شدند. آنها در نخستين اقدام خود به سراغ خانواده مقتول رفته و مشخص شد ادعاهاي پسر واقعيت ندارد بلكه او پدرش را به قتل رسانده است.

کارآگاهان در این مرحله که هر لحظه احتمال فرار بهرام 25 ساله را می‌دادند با آموزش‌های ویژه و حرفه ای مقدمات ملاقات پسر خانواده و مادرش را در خیابان فراهم کردند. بهرام که نمی‌دانست پلیس در کمینش نشسته است روز 15 بهمن ماه زمانی که وارد صحنه ملاقات با مادرش شد در اقدامي غافلگيرانه بازداشت مي شود.

بالاخره اين پرونده با تمام پيچيدگي هايش رسيدگي شد و موضوع براي رسيدگي هاي بيشتر در اختيار دادگاه كيفري يك استان تهران قرار گرفت.
براساس مندرجات موجود در اين پرونده اين پسر پدركش مدعي شده است: من پدرم را خيلي دوست داشتم. در مورد خودم بايد بگويم كه اعصابم در آن روز ها خيلي خورد و داغان بود. هم قرص مصرف مي كردم و هم بعضي مواقع الكل مي زدم. از طرفي پدر نامزدم بدنش سوخته بود و اين هم نگراني ديگري برايمان موجب شده بود. قرارداد خانه ام نيز به سر رسيده بود و تصميم داشتم قرارداد را تمديد كنم كه پول كم داشتم. تصميمم را گرفتم و رفتم به پدرم بگويم كه پولم را بدهد. خودش گفته بود براي من پول دارد و به عنوان قرضي آن را به من خواهد داد اما گفته بود بايد مدتي را صبر كنم و از آنجا كه موعد قرارداد خانه قبلي ام تمام شده بود تصميم گرفتم از او درخواست كنم اين پول را زودتر به من برساند. با اين اوصاف به خانه پدرم رفتم تا از او پول بگيرم و همچنين براي او به عنوان كادو يك جفت كفش خريده بودم. كلا اعصاب م از مدتي پيش به هم ريخته بود. به او زنگ زدم و گفتم كجايي؟ او گفت كتابخانه ام و به او گفتم بيا من آمده ام تو را ببينم. او قبول كرد كه به خانه بيايد و همان موقع به سراغ يخچال رفتم كه در آن الكل متانول 70 درصد نگهداري مي كردم. آن را با نوشابه اي كه از بيرون خريده بودم مصرف كردم و همينكه پدرم رسيد مست بودم و در حال خودم نبودم. به او كادويش را دادم و ماجرا را گفتم. او با شنيدن ماجرا عصباني شد و مرا كتك زد. جا خوردم و باورم نمي شد كه او پدرم است. به من فحاشي مي كرد و مرا به ديوار چسبانده بود و قصد داشت خفه ام كند اما من ضرباتي با مشت به پهلو و دست هايش زدم تا مرا رها كند. او باز هم بيخيال نمي شد تا اينكه يكدفعه هولش دادم و سرش به زمين خورد.

اما اين تمامي ماجرا نيست و مندرجات موجود در پرونده نشان مي داد تمامي افراد خانواده منجمله مادر و پدرش از او كتك مي خورده اند و مادر بهرام مي گويد او آدم بد دهن و فحاشي است كه ما از وجود او در امان نبوديم در حدي كه مجبور بوديم جداي از او زندگي كنيم و پدرش خانه اي در كرج براي او رهن كرده بود تا ما از او جدا باشيم.

براساس مدارك موجود در پرونده مادر بهرام مي گويد: روز واقعه بهرام با من و پسر ديگرم نيز تماس گرفت. ما پول نداشتيم و او با عصبانيت گفت كه از پدر قرض خواهد كرد. من ترسيدم و با شوهرم كه در خانه بود تماس گرفتم و به او گفتم بهرام فردا به آنجا مي آيد تو به كتابخانه برو. روز واقعه شوهرم به من زنگ زد و گفت بهرام گفته است اگر به خانه نيايي تمامي وسايل خانه را خواهم شكست و همه جا را به آتش خواهم كشيد. همين شد كه شوهرم به خانه رفت و پسر نا به کارم او را کشت.

به گزارش اخبارنوین، مادر ادامه می دهد: پسرم بهرام قاتل پدرش است و از آن زمان به کرج رفته و در خانه‌اش به تنهایی زندگی می‌کند. روز حادثه با یکی از پسرانم بیرون از خانه بودیم تا اینکه  متوجه مرگ همسرم در بیمارستان شدیم، وقتی پیگیر ماجرا شديم مشخص شد كه پسرم بهرام پدرش را به باد کتک گرفته و باعث مرگ او شده است. پسرم با افشای این راز پنهان عنوان کرد که به همه بگوییم پدر در دستشویی خانه حالش بد شده و در واقع از ما خواست تا مرگ پدرش را يك حادثه ساده جلوه بدهيم در حاليكه شوهرم خيلي سرحال بود و ابدا بعيد بود كه زمين بخورد.
جلسه رسيدگي به اين پرونده در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران به رياست قاضي اصغر عبداللهي و مستشار قاضي واعظي برگزار شد و زمانيكه وكيل متهم در جايگاه قرار گرفت از موكلش دفاع كرد در حاليكه متهم پدركش در دادگاه حضور نداشت. وكيل پرونده از قضات به دليل رضايتي كه برادر متهم داده است درخواست تخفيف در مجازات خواست و در انتهاي اين جلسه قضات عاليرتبه دادگاه كيفري يك استان تهران وارد شور شدند تا براي متهم تصميم گيري كنند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen