پيرمرد همسركش از قصاص رهايي مي يابد؟

پيرمرد همسركش از قصاص رهايي مي يابد؟
اخبارنوين: پيرمردي كه چندين سال پيش همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود ديروز صبح براي تعيين تكليف از زندان به دادگاه منتقل شد. او متهم است همسرش را كشته است و اولياي دم نيز براي قصاص ش مراجعه نمي كنند. اين موضوعات در حالي مطرح شده است كه متهم موفق شده است از برخي اولياي دم رضايت بگيرد.
رسيدگي به اين پرونده از سال 82 و با اعلام يك فقره شكايت در زمينه قتل به دادسراي جنايي آغاز شد. با اين شكايت به زودي پيرمرد متهم به قتل بازداشت و به دادسرا منتقل شد. او با چاقو همسرش را كشته بود كه پس از بازجويي گفت: من با همسرم از مدت ها پيش اختلاف داشتم. روز حادثه وحشتناك عصباني ام كرد و همين شد كه چاقو را برداشتم و او را زدم. قصد كشتن ش را نداشتم و در آن لحظه عصباني شده بودم.

به گزارش اخبارنوين، با ثبت اين اطلاعات در پرونده به زودي موضوع براي رسيدگي با صدور قرار جلب به دادرسي براي متهم به شعبه 71 دادگاه كيفري اعلام شد و دادگاه با بررسي موضوع براي اين مرد راي به قصاص داد اما اين تمامي ماجرا نبود و برخي از بچه هاي اين مرد با حضور در دادگاه اعلام كردند اگرچه پدرشان مادر را كشته است اما از او مي گذرند تا علاوه بر بي مادر شدن بي پدر نشوند.
با اينحال برخي اولياي دم قصاص خواستند و به همين دليل قرار شد با پرداخت مابه التفاوت ديه به زودي قاتل را قصاص كنند اما اين اتفاق رخ نداد و اولياي دم براي مدت هاي مديدي متهم را در زندان نگه داشتند تا اينكه بالاخره اين پيرمرد 74 ساله از داخل زندان به دادگاه نامه فرستاد و براي خود درخواست تعيين تكليف كرد. ديروز صبح متهم از زندان به دادگاه انتقال داده شد تا برايش وثيقه صادر شود. او مي تواند با توديع وثيقه به زودي از زندان آزاد شود تا اولياي دم باقي مانده به دادگاه بروند و تكليف خودشان را در زمينه قصاص كردن يا نكردن قاتل تعيين كنند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen