فوری| دو مسافر راننده بیچاره را کشتند و جسدش را با خودرو امحا کردند+عکس

فوری| دو مسافر راننده بیچاره را کشتند و جسدش را با خودرو امحا کردند+عکس
اخبارنوین: دو مسافر که تصمیم داشتند از مشهد به تهران بیایند سوار بر یک خودروی مسافر بر شده تا اینکه در میانه راه یکی از متهمین با راننده درگیر می شود و او را به قتل می رساند. یکی از متهمین دستگیر شده و تلاش برای دستگیری متهم دیگر ادامه دارد. 

سرهنگ "مراد مرادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اخبارنوین، بیان داشت: ظهر امروز فردی طی تماس با سامانه ۱۹۷ اعلام کرد فردی که مرتکب قتل شده است هم اینک با لباس تیره رنگ در پارک شهر تهران حضور دارد که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تجسس کلانتری ۱۱۳ بازار برای بررسی موضوع به محل اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه ماموران به سرعت در محل حاضر شده و با پایش ها و بررسی های صورت گرفته موفق به شناسایی و دستگیری متهم می شوند، عنوان داشت: متهم در بازجویی های اولیه به جرم خود مبنی بر قتل یک راننده خودرو در مسیر مشهد به تهران اعتراف کرد.

سرهنگ مرادی عنوان داشت : متهم در اعترافات خود بیان داشته اوایل همین هفته قصد سفر به تهران را داشته که در ابتدای راه با فردی دیگر هم مسیر شده و با توجه به اینکه تلاش داشتند قیمت کمتری برای سفرشان بپردازند تصمیم می گیرند هر دو با یک خودرو کرایه ای به تهران مسافرت کنند. که در همین رابطه با راننده خودروی سواری به توافق رسیده که در میانه راه راننده و فرد مسافر دوم برای کشیدن مواد مخدر به شانه خاکی جاده تغییر مسیر می دهند.

معاون اجتماعی فاتب خاطر نشان کرد: بنا بر اعترافات متهم، راننده و مسافر دوم هنگام استعمال مواد مخدر با وی درگیری لفظی پیدا کرده و همین امر منجر به درگیری آنها می شود که متهم با قفل فرمان به راننده حمله کرده و او را به قتل می رساند.

وی با اشاره به اینکه مسافر دوم، خودرو و جسد راننده را در جایی از بیابان پنهان کرده و بعد به همراه متهم با اتوبوس به تهران عزیمت می نمایند، بیان داشت: مسافر دوم دقایقی قبل از دستگیری متهم به بهانه تماس با منزل خواهرش از متهم جدا می شود.
سرهنگ مرادی عنوان داشت : در حال حاضر متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ می باشد.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen