فرماندار سابق لاهیجان در شعبه پنجم دادگاه کیفری محاکمه شد+جزئیات پرونده

فرماندار سابق لاهیجان در شعبه پنجم دادگاه کیفری محاکمه شد+جزئیات پرونده
این پرونده در زمینه تخریب اشتباهی یک دیوار طرح شده است و بنابرآخرین اخبار واصله از دادگاه دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران، فرماندار سابق از اتهاماتی که علیه ش مطرح شده بود تبرئه شده است. 
اخبارنوین: رسیدگی به این پرونده به بیش از 5 سال پیش و در جریان تخریب اشتباهی یک دیوار در شمال کشور باز می گردد. بنابر اطلاعات مندرج در پرونده فرماندار سابق لاهیجان مجوزی داده بود تا یک دیوار تخریب شود و بعدا مشخص می شود که چنین مجوزی نباید صادر می شد در حالیکه کمی از موضوع تخریب گذشته بود و همین باعث شد آقای فرماندار گرفتار شود. این پرونده به دادسرای کارکنان دولت رفته و در آنجا رسیدگی می شود و در نهایت پرونده برای فرجام خواهی به دیوان عدالت اداری می آید آنجا حکم نقض می شود و این بار پرونده به دادگاه تجدید نظر ارسال می شود در حالیکه آقای فرماندار دوباره با حکم قضات محکوم می شود اما این تمامی ماجرا نبوده و برای بار دوم او که در مظان اتهام قرار گرفته بود درخواست اعاده دادرسی می دهد و به این ترتیب پرونده برای شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و مستشار قاضی تولیت ارسال می شود.

النهایه این شعبه از مندرجات موجود در پرونده به این موضوع پی می برد که دیوار خودسرانه تخریب شده است و کسانی که دیوار را تخریب کرده اند از مردم بوده اند. به همین دلیل اتهاماتی که علیه آقای فرماندار طرح شده بود واهی تلقی شده و به همین دلایل که ذکر شد فرماندار سابق لاهیجان از اتهامی که علیه ش طرح شده بود تبرئه می شود.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen