متهمان پرونده قتل با قرص برنج همگي تبرئه مي شوند

اخبارنوین: با توجه به نبود دلايلي در زمينه رخداد قتل در پرونده خودكشي با قرص برنج جواني در خيابان مالك اشتر تمامي متهمان تبرئه شدند.

به گزارش اخبارنوین، رسيدگي به اين پرونده از روز 29 بهمن ماه سال 92 و در جريان اعلام يك فقره خودكشي با قرص برنج از سوي كادر درماني بيمارستان لقمان آغاز شد. با اطلاع موضوع به بازپرس كشيك قتل پايتخت و حضور حراست بيمارستان و ماموران انتظامي قرار شد جسد سعيد، براي معاينات بيشتر به پزشكي قانوني فرستاده شود در حاليكه اين خودكشي مشكوك اعلام شده بود و خانواده متوفي نيز از افرادي در اين زمينه اعلام شكايت كرده بودند.

به اين ترتيب تحقيقات به جريان افتاد و به شيخ تهراني به همراه دختري كه نوه ش بوده به دنبال بدعت گذاري و پديد آوردن دين جديدي بودند بازداشت شدند. نوه شيخ ادعا مي كرد پدربزرگ ش معصوم پانزدهم است. او با اس.ام.اس هاي پنهاني خود با متوفي در ارتباط بود و ماجرايي كه پليس را به اين ماجرا مشكوك مي كرد درواقع گم شدن گوشي مقتول بود. مقتول دو گوشي داشت و يك گوشي اش گم شده بود. در راستاي رسيدگي به اين پرونده هفت متهم بازداشت مي شوند. نوه شيخ به رابطه شيطاني با متوفي معترف نبود و حتي نمي دانست گوشي چه شده است. تمامي متهمان پرونده از راز گوشي سعيد بي خبر بودند و همين موضوع را مشكوك مي كرد. نزديك به مدت چهار سال روي اين پرونده عمليات گسترده اي صورت گرفت تا اينكه بالاخره موضوع براي متهمان با يك پرونده كلي قتل عمدي به دادگاه فرستاده شد.

رسيدگي به اين پرونده از سوي قضات شعبه دهم دادگاه كيفري هفته گذشته انجام شد. در اين شعبه به رياست قاضي قربانزاده و مستشار قاضي غفاري جلسه تشكيل شد و متهم اول در جايگاه قرار گرفت. او كسي نبود جز صميمي ترين دوست مقتول كه در زمينه خودكشي متهم اينگونه دفاعيات خود را مطرح كرد: چند باري با خود سعيد به هيئت شيخ رفته بودم و نمي دانستم كه چرا بايد به چنين مجلسي اصلا رفت تا اين حد كه وقتي متوجه رابطه سعيد و نوه استاد شدم از خودش چندبار سوال كردم تا مطمئن شوم اما او مي گفت خيالات بد به ذهنم راه ندهم و من هم نمي خواستم تهمت بزنم تا اينكه بعد از ماجراي خودكشي معلوم شد رابطه اي بين نوه استاد يا همان شيخ خودمان و سعيد بوده است. متوفي خودش به من در ماشين گفت قرص برنج خورده ام و من نيز هيچ انگيزه اي براي قتل متوفي نداشتم.
 
در انتها قضات ديگر متهمان پرونده را به جايگاه فراخواندند و با توجه به عدم وجود مدارك موثق در پرونده، همه متهمان را از اتهام قتل عمدي تبرئه كردند.

مـطـالـب مـرتـبـط

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen