یک زن روانی ادعای شفا دهندگی داشت| شفای بیماران توسط خانم گاوسوری کذب محض است

اخبارنوین: فرماندار دالاهو: شفای بیماران توسط خانم گاوسوری کذب محض است/برخورد با این موضوع در دستور کار ویژه قرار دارد

از لحظه ای که خبر شفای بیماران توسط عصمت امینی منتشر شده مدام این موضوع را پیگیری کرده و در همین راستا نظر مراد تاتار فرماندار شهرستان دالاهو را نیز جویا شده که گزیده گفته های وی به صورت تیتر وار در ذیل آمده است.
فرماندار دالاهو ,شهرستانی که خانم گاوسوری در آن ادعای شفا دادن بیماران را دارد گفت:هیچ دلیل علمی و شرعی برای قبول ادعای واهی این خانم وجود ندارد.شفا دادن بیماران لاعلاج توسط خانم عصمت امینی کذب محض است.
نهادهای امنیتی این موضوع را در دست بررسی داشته و ریشه های جریان و کسانی که این بلوا را درست کرده اند شناسایی کرده و در آینده ای نزدیک با آنها برخورد خواهد شد.
با تمامی بیمارانی که به این خانم مراجعه کرده اند صحبت شده و هیچکدام ادعای شفا دادن این خانم را تایید نکرده اند.
خانم دیگری که در روستای سرتنگ همین شهرستان ادعای شفا دادن بیماران را داشت هم اکنون در بیمارستان روانی کرمانشاه بستری است و از مشکلات شدید روانی رنج می برد.همین احتمال در مورد خانم امینی هم وجود دارد.
شفا دادن بیمار لاعلاج به طول درمان ندارد . ولی همه مراجعین محترم این خانم.از وعده شفا گرفتن در یکماه آینده سخن می گویند که این کذب محض است.
خانم امینی در ابتدا مدعی بوده فقط بیماران سرطانی و افراد نازا را درمان می کند .ولی به مرور زمان حتی ادعای درمان عاجل ایدز و کم خونی و آسم و ام اس و فلج و .... و نیز افزایش رزق و روزی را نیز اضافه کرده است.
هیچکدام از بزرگان شناخته شده یارسان ها در منطقه این اتفاق را تایید نکرده و آن را قویا رد می کنند.
کاملا مشخص است که خانم امینی برای این نوع تکلم و حتی به کار بردن کلمات آموزش دیده و ریشه های این رفتار به زودی کشف خواهند شد.
دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی از ابتدا موضوع را رصد کرده و بدون شک در روزهای آتی با این موضوع برخورد خواهند کرد.
مردم به تبلیغات واهی در مورد این اتفاق توجه نکرده و به عقل و دستورات شرع و مبانی علمی مراجعه نمایند.
بیشترین مراجعین و افرادی که این موضع را پیگیری میکنند به ترتیب از استانهای ایلام و لرستان و کرمانشاه می باشند. 
خانمی دیگر در روستای سرتنگ شهرستان دالاهو به نام فرزانه کاکایی نیز ادعای شفا دادن بیماران را داشت که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این زن مشکل روانی داشته و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

مـطـالـب مـرتـبـط

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen