محاكمه قاتلي كه پس از قتل تشكيل خانواده داد| او 12 سال فراري بود

اخبارنوين: مردي كه 12 سال پيش در مراسم عقد كنان دوست خود را كشته و متواري شده بود پس از 12 سال به دادگاه رسيد. او پنج ماه پيش بازداشت شده است و در حاليكه حكم قصاص به وكيل ش ابلاغ شده بود دوباره محاكمه شد چراكه درخواست واخواهي خود را به مرجع مورد نظر تحويل داده است. جلسه محاكمه اين مرد به رياست قاضي عبداللهي در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران تشكيل شد.

به گزارش اخبارنوين، رسیدگی به این پرونده از هفتم خرداد سال 94 بدنبال درگیری خونین در ورامین آغاز شد. در این درگیری پسرجوان 22ساله ای در اثر ضربه چاقو در دم جان باخت وعامل جنایت بلافاصله متواری شد.
کارآگاهان که در جست جوی ضارب بودند  نتواستند اورا پیدا کنند تا اینکه پس از 12 سال متهم جوان که حالا ازدواج کرده وصاحب سه فرزند شده بود در یکی از دامداری های شهرستان کنگاور دستگیر شد.
سیامک که به صورت غیابی محاکمه شده وبا توجه به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شده بود تیرماه امسال روانه زندان شد وبا تعیین وکیل درخواست واخواهی کرد .این متهم در اظهاراتش گفت : پس از مراسم عقد کننان درحالیکه مشروب خورده بودم وحالت عادی نداشتم با مقتول درگیر شدم و اورا با چاقو کشتم و از ترس متواري شدم. پس از مدتي از واقعه در یکی از شهرستانها ازدواج کرده وتشکیل خانواده داده بودم كه در آخر شناسايي و بازداشت شدم.
رسیدگی به این پرونده دیروز با توجه به اینکه والدین مقتول فوت کرده بودند وباید اقدامات انحصار وراثت صورت بگیرد به زمان دیگری موکول شد. چراكه حتي بعضي از اولياي دم اولياي دم شان نيز فوت كرده بود و به اين صورت براي رسيدگي به پرونده افراد زيادي به دادگاه احضار مي شدند و تقاضاي شان در زمينه مجازات متهم اخذ مي شد.

مـطـالـب مـرتـبـط

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen