دومين كودك در هفتكل به قتل رسيد| رازگشايي از كشف جسد در چاه آب +تصوير

دومين كودك در هفتكل به قتل رسيد| رازگشايي از كشف جسد در چاه آب +تصوير
اخبارنوين: حدودا ده روز پیش بود كه جنازه نوجوان پسربچه  14 ساله اي در يكي از محلات هفتكل  كشف شد. دقايقي پيش بود كه بالاخره منابع موثق خبر از به قتل رسيدن اين نوجوان 14 ساله دادند. قاتل نيز شناسايي ودستگير شده است.

به گزارش اخبارنوين، این جنازه در چاه آب مربوط به باغ شخصی یکی از اهالی کوی حزب اله یافت شده بود. صاحب جسد، نوجوان هفتکلی بنام ع.م از فرزندان رانندگان مسافربری هفتکل به باغملک می باشد.
این نوجوان از وقتي كه از منزل خارج شده بود تا يك روز كسي اثري از او نديده بود تا اينکه ده روز پيش جسد ش در چاه آبی در کوی حزب الله کشف شد. گفتني است كه بنابر گفته هاي محلي ها اين نوجوان در حال بازي كردن با دوستان ش بوده كه چنين بلايي سرش آمده است اما هنوز منابع رسمي در اين زمينه اطلاع رساني نكرده اند.

قاتل اعتراف کرد ...
حجت الاسلام و المسلمین مرعشی دادستان هفتکل در گفتگو با خبرنگار ما افزود: قاتل  نوجوان هفتکلی که حدود ده روز پیش جسد ایشان در چاه آب کشاورزی "برم گاومیشی یک " پیدا شده بود به عمل قتل اعتراف کرد  .دادستان  هفتکل  قاتل را از بستگان  مقتول معرفی کرد و ادامه داد:  پلیس آگاهی هفتکل در این پرونده تلاش شبانه روزی انجام داده و با کار تحقیقاتی به قاتل رسیدند که جای قدر دانی دارد 
وی ادامه داد : البته تحقیقات همچنان ادامه دارد .

گفتنی است  به زودی صحنه قتل توسط قاتل و با حضور نیروهای انتظامی و دادستان محترم بازسازی خواهد شد.

 باید به پلیس آگاهی هفتکل و مدیریت دادستان محترم شهرستان در این پرونده  که در این مدت زمان کوتاه قاتل را شناسایی و دستگیر کردند خدا قوت گفته و قدر دانی کرد...
خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen