دستگیری سارق حرفه ای با اجرای طرح رعد پلیس

دستگیری سارق حرفه ای با اجرای طرح رعد پلیس
اخبارنوین: سرکلانتر ششم پلیس پایتخت، ضمن اعلام خبر دستگیری یک سارق در طرح رعد پنج، گفت: در بازرسی از مخفیگاه این متهم ده ها قلم اموال مسروقه از جمله لوازم داخلی خودرو کشف شد.
سرهنگ "سیروس کتابعلی"، در گفت و گویی با خبرنگار پایگاه خبری اخبارنوین، به تشریح جزییات این خبر پرداخت و گفت: در راستای اجرای طرح رعد و بر اساس تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص شناسایی سارقان اموال مسروقه در محدوده سرکلانتری ششم پلیس پایتخت، ماموران زیر مجموعه این سرکلانتری اقدامات خود را آغاز کردند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: طی بررسی های انجام شده در محدوده جنوب شرق تهران ماموران موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای و مخفیگاه وی شده و با هماهنگی از سوی مقام قضایی برای دستگیری وی به محل اعزام شدند.
وی افزود: طی عملیاتی ضربتی این متهم در مخفیگاهش بازداشت و در بازرسی از منزل وی تعدادی اموال مسروقه از جمله، چهار حلقه رینگ و لاستیک خودرو، پنج جفت کمک فنر خودرو، سه دستگاه ضبط خودرو، دو عدد باند خودرو و همچنین بدنه اوراق شده یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد.
سرهنگ کتابعلی، تصریح کرد: این متهم که سعی داشت از طریق در پشتی خانه متواری شود با تیزهوشی ماموران ناکام مانده و به همراه اموال مکشوفه به کلانتری محل منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر ده ها فقره سرقت لوازم داخلی خودرو و قطعات موتورسیکلت اعتراف و اقرار کرد.
سرکلانتر ششم پلیس پایتخت، در پایان با اشاره به این موضوع که متهم پس از تکمیل پرونده برای انجام تحقیقات به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد، گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری همدستانش این متهم همچنان ادامه دارد.تگ های مطلب :

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen