کشف بیش از 13 کیلوگرم مواد مخدر در کرج

کشف بیش از 13 کیلوگرم مواد مخدر در کرج
اخبارنوین: فرمانده انتظامی شهرستان کرج از ادامه اجرای طرح پاکسازی و کشف بیش از 13 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی یک ماه اخیر خبر داد.
سرهنگ "حسنعلی فیروخواه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اخبارنوین گفت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با محوريت شناسايي و دستگيري خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر در مناطق آلوده کلانشهر کرج به اجرا درآمد.
وی افزود: در اجرای این ماموریت ها در یک ماه  اخیر ، دوهزار و 404نفر توزیع کننده و معتاد متجاهر جمع آوری و یکهزار و 134 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف توقیف شدند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: در همین مدت 218 دستگاه خودروی سرقتی کشف و 471 نفر سارق دستگیر که همراه با پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ فیروزخواه افزود: در یک ماه گذشته برابر تدابیر سردار فرمانده انتظامی استان در ناامن کردن نقاط آلوده جهت مجرمان و انجام اقدامات آفندی به تعداد 6 طرح حجیم و 750 طرح نقطه ای پاکسازی در موضوعات مبارزه با مواد مخدر، جمع آوری معتادان متجاهر، برخورد با اراذل و اوباش، پیشگیری از سرقت و... در سطح شهرستان کرج با بکارگیری تمام توان و استعداد نیروهای تابعه به اجرا درآمد. همچنین در خلال این طرح ها 227 نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز نیز جمع آوری شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان از تعامل و همکاری بسیار خوب مردم با پلیس در اجرای این طرح ها تقدیر کرد.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen