دختر قاتل كهريزك ديروز در دادگاه حضور يافت و از پدرش دفاع كرد+ تصوير

دختر قاتل كهريزك ديروز در دادگاه حضور يافت و از پدرش دفاع كرد+ تصوير

اخبارنوين: مردی که در برابر چشمان زن دومش، زن اولش را به باد کتک گرفته و باعث مرگش شده بود امروز صبح در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران مورد محاكمه قرار گرفت. گفتني است كه در اين پرونده بچه مقتول نيز شاهد صحنه قتل بوده كه امروز صبح در شعبه حضور يافت و به نفع پدرش شهادت داد تا بتواند پدر را از اتهام قتل عمدي تبرئه كند. حتي در قسمتي از اظهاراتش اين دختر نوجوان سعي كرد قتل مادرش را گردن زن دوم پدرش بيندازد. پرونده همچنان در دست بررسي است.

این درگیری مرگبار عصر روز چهارم شهریور ‌ماه سال 93 در منطقه کهریزک اتفاق افتاد. زمانی که ماموران به محل حادثه رفتند درگیری پایان یافته و زن جوان به بیمارستان منتقل شده بود. آثار متعدد ضرب و جرح بر بدن وی دیده می‌شد و پزشکان تلاش زیادی کردند وی را نجات دهند اما ساعتی بعد جان باخت. برادر متوفی به ماموران مي گويد: او پنج سال قبل ازدواج کرد اما شوهرش مدتی بعد با زن دیگری نیز ازدواج کرد و دو زن داشت. روز حادثه هووی او تماس گرفت و گفت که حالش بد شده است. من هم خودم را به خانه‌اش رساندم و فهمیدم شوهرش او و هوویش را کتک زده است.

هووی متوفی نیز پس از اينكه توسط ماموران شناسايي و بازداشت شد مي گويد: روز حادثه شوهرم از من خواست به خانه‌ای که در آنجا با هوویم زندگی می‌کند بروم. هوویم آن روز در خانه نبود اما به‌طور سرزده به خانه برگشت. شوهرم که از دیدن او عصبانی شده بود وی را مورد ضرب و شتم قرار داد. می‌خواستم مانع شوهرم شوم اما او من را هم کتک زد. تحقیقات پلیس در حالی ادامه داشت که مرد خشن بعد از درگیری با همسرانش به مکان نامعلومی گریخته بود. با وجود اين چند روز بعد دستگیر شد.

او در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد که هر دو همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داده است اما اتهام قتل عمدی را انکار کرد. با این حال نتایج یافته‌های پزشکی قانونی درخصوص علت فوت زن جوان نشان می‌داد او بر اثر اصابت جسم سخت به سر و فشار بر عناصر حیاتی گردن جان خود را از دست داده است. به این ترتیب متهم صحنه جنایت را بازسازی کرد و در ادامه پرونده به دادگاه فرستاده شد. 

امروز صبح در حالي متهم به شعبه چهارم دادگاه به رياست قاضي عبداللهي منتقل شد كه دخترش نيز براي اعلام درخواست خود در جلسه حضور يافته بود. در ابتداي جلسه متن كيفرخواست خوانده شد و اولياي دم براي قاتل درخواست قصاص كردند به جز دختر نوجوان قاتل كه اعلام كرد از پدرش هيچ شكايتي ندارد و همچنين دختر كوچك مقتول و قاتل كه براي او هم  از سمت معاون اول قوه قضائيه درخواست ديه شده بود.

بنابراين دختر قاتل و مقتول كه شاهد صحنه قتل نيز بوده است در جايگاه قرار گرفت و با صراحت لهجه به بيان ماجرايي قتل و روابط بين پدر و مادرش پرداخت. او به قضات دادگاه گفت: مادرم شب قبل از واقعه قرص هاي زيادي خورد. او بدنش درد مي كرد و به مدت يك هفته بود كه هر روز قرص هاي متفاوت مي خورد تا اينكه روز قبل از واقعه همانطور كه گفتم 20 عدد قرص خورد. فرداي آن روز خيلي حالش بد شد و حتي به سختي نفس مي كشيد. به همين دليل بابايم آمد و وقتي ديد اوضاع خراب است به من گفت به پدربزرگت زنگ بزن و بگو كه بيايد او را ببرد بيمارستان چراكه من مي ترسم. پس از اين پدرم رفت و من ماندم تا اينكه همسر دوم پدرم آمد. او وقتي اوضاع را آنطور ديد با يك روسري مادرم را خفه كرد اما مادرم نمرد و همينكه خاله و دايي اما آمدند آنها مادرم را سوار آمبولانس كردند و بردند و من نيز با همراهي زن بابام از آنجا رفتيم به سر كار بابايم.

اين دختر نوجوان در ادامه با سوالات قضات روبرو شد و زمانيكه متوجه شد كمي متناقض صحبت كرده است صحبت هاي خود را اينگونه به پايان برد: ببخشيد اما يادم رفته بود كه بايد اين را هم اضافه كنم. آن روز وقتي پدرم ديد حال مادرم بد است به من و خواهرم كه خيلي كوچك بود گفت برويد بيرون و شروع به كتك زدن مادرم كرد اما چون من نديده بودم كه او را زده است چيزي از ماجرا نگفتم.

در ادامه دايي همين دختر نوجوان نيز در جايگاه قرار گرفت و به عنوان شاهد گفت: قاتل همين مرد است و اينكه چه كسي خواهرم را خفه كرده است نمي دانم اما مطمئن هستم كه او ضربات محكمي به سر خواهرم وارد كرده است. ما هم  با اينكه سريع به آنجا رفتيم اما موفق نشديم او را از مرگ نجات بدهيم و او در بيمارستان جان خود را از دست داد.

قاتل و وكيلش نيز به نحوي دفاعيات خود را بيان كردند و در انتها قضات وارد شور شدند تا براي تعيين سرنوشت متهم تصميم گيري كنند.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen