دختر 15 ساله طعمه فريب كاري مرد شياد شد| با هم به خانه رفتيم و او با وعده ازدواج...

دختر 15 ساله طعمه فريب كاري مرد شياد شد| با هم به خانه رفتيم و او با وعده ازدواج...

اخبارنوين: رسيدگي به اين پرونده از شكايت دختر نوجواني عليه مرد جواني آغاز شد. اين دختر جوان به همراه مادر خود در شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان تهران حضور يافت مدعي شد: از چندي پيش با مردي جوان به اسم بهروز آشنا شدم. با او در پارك شهر كه در همين نزديكي است ديدار كرده بودم و وقتي خواهرم را به مهد كودك مي رساندم به پارك مي رفتم و با او صحبت مي كردم. از ديدارمان مدتي گذشت تا اينكه به من از  طريق پيام رسان ابراز علاقه كرد و گفت كه مي خواهد با من ازدواج كند. خودش را به من مجرد معرفي كرده بود و  اصلا باورم نمي شود كه الان زن دارد و به تازگي از او جدا شده است. من از او كه باعث شد دختري ام از بين برود و حالا بدبختم كرده است شكايت دارم. او زن و بچه دارد و وقتي مادرم با زنش تماس گرفت همسر سابقش به مادرم گفت كه بهروز آدم هيز و بي حيايي است و به همين دليل از او جدا شده است. او همچنين مدعي شد بهروز دو بچه هم دارد.

با ثبت اين اظهارات در پرونده به زودي تلاش هاي پليسي براي مشخص شدن حقيقت به جريان افتاد و به زودي مرد شيطان صفت بازداشت شد. او وقتي در شعبه پنجم به رياست قاضي توليت و مستشاري قاضي ملكي قرار گرفت گفت: من به اين دختر تنها از ازدواج سابقم نگفته بودم. با او دوران خوشي داشتم و هنوز هم روي حرفم پابرجا هستم و مي خواهم با او ازدواج كنم. وقتي با نرگس در پارك اولين ملاقاتم را داشتم عاشق او شدم و از آنجايي كه همسرم از پيشم رفته بود تصميم گرفتم به او كه فرزند طلاق هم بود ابراز علاقه كنم. در اين اثنا او به پيشنهاد هاي من جواب مثبت داد و در نتيجه وقتي با هم مي رفتيم خواهر كوچكش را به مهد برساند در ادامه با هم به خانه مي رفتيم و با هم رابطه صميمي داشتيم. حالا هم نمي دانم چرا از من شكايت كرده است. من قرار بود با او ازدواج كنم و همچنان بر سر حرفم هستم.

با توجه به گزارش پزشكي قانوني تحقيقات در پرونده تكميل شد و به قضات در انتهاي رسيدگي به اين پرونده بهروز را به شلاق و يك سال تبعيد به شهرستان دوردست در ايران تبعيد كردند.ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen