کشته شدن ۴ زن به ضرب گلوله در آرامستان شهر کرمانشاه

کشته شدن ۴ زن به ضرب گلوله در آرامستان شهر کرمانشاه
اخبارنوین: دقایقی قبل راکبان یک خودروی سواری، ۴ زن را در باغ فردوس کرمانشاه (آرامستان) به ضرب گلوله از پای در آوردند.

️هیچ خبری از انگیزه های این جنایت هولناک در دست نیست؛ و منابع رسمی فعلا این خبر را تایید نکرده اند.

شنیده ها حاکیست این فاجعه حکایت از نزاع قبلی و کشته شدن دو نفر از یکی از طوایف اطراف کرمانشاه شروع که قاتل به چوبه دار آویخته شد و متاسفانه امروز خانواده قاتل اعدام شده اقدام به انتقام گیری نمودند و ۴ نفر خانم را به رگبار بستند و به قتل رساندند.

️موضوع از طریق مراجع انتظامی و قضایی با حساسیت در حال پیگیری میباشد

 شناسایی عوامل تیراندازی در باغ فردوس

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس عوامل تیراندازی صبح امروز در باغ فردوس را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری آنان است.

سرهنگ محمد رضا آمویی در این رابطه گفت: صبح امروز سرنشینان یک‌  خودرو به دنبال اختلافات خانوادگی و طايفه اي  قبلي به چهار زن که در آرامستان باغ فردوس كرمانشاه حضور داشتند تیراندازی کرده  و منجر به مرگ آنان شدند.

️وی افزود: ضارب که از بستگان مقتولان است شناسایی شده و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری وی ادامه دارد.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه یاداور شد: تیمی ویژه از ماموران انتظامی استان کرمانشاه پیگیر این موضوع هستند و به زودی فرد ضارب را دستگیر خواهند کرد.

️سرهنگ آمويي با بیان اینکه پلیس قاطعانه با کسانی که امنیت عمومی را خدشه دار کنند برخورد می کند، از مردم خواست که اختلافات خانوادگی خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند.


جزئیات بیشتر از وقوع قتل ها

محمد حسین صادقی دادستان عمومی وانقلاب کرمانشاه : چهار زن(مادر وسه دختر)به ضرب گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند. ️بررسی های اولیه حکایت ازاین دارد که در تیرماه سال جاری پدر خانواده توسط دامادش با اسلحه گرم به قتل می رسد . اولیاء دم که شامل این چهار زن می شدند اخیرا نسبت به گذشت قاتل پدر خود راضی می شوند که ظاهرا برادران و یا پسر مقتول این موضوع را قبول نمی کنند و دراعتراض به اقدام همسر و فرزندان مقتول جنایت صبح امروز را در باغ فردوس کرمانشاه (آرامستان) رقم  زدند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen