سه مرد شیطان صفت با خودروی مدل بالا دختر نوجوانی را ربودند و در جایی دور دست او را مسموم کرد تا...

سه مرد شیطان صفت با خودروی مدل بالا دختر نوجوانی را ربودند و در جایی دور دست او را مسموم کرد تا...
اخبارنوین: مردی شیطان صفت که با طرح دوستی با دختر نوجوان 15ساله، او را با همدستی دو دوستش از کرج ربوده و به شهر دیگری در شرق ایران منتقل کرده بودند با شکایت دختر نوجوان تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

به گزارش اخبارنوین، 24 آذر امسال دختر نوجوانی که توانسته بود از مخفیگاه سه مرد شیطان صفت فرار کند و خودش را به اداره پلیس برساند، با طرح شکایت اعلام کرد: مرد جوانی که بارها در مقابل مدرسه من را ملاقات کرده و با فریب و نیرنگ، به من اظهار علاقه کرده بود پس از چند ماه من را سوار خودروی مدل بالایش کرد و با خوراندن آب میوه مسموم من را به شهرستان دیگری برد.
این دختر نوجوان در حالیکه اشک از چشمانش جاری بود ادامه داد: بیهوش بودم و هیچ عکس العمل یا دفاعی از خودم نمیتوانستم داشته باشم او و دو دوستش به من تعرض کردند و من به سختی توانستم زمانی که آنها خواب بودند از دست شان فرار کنم

همزمان با این موضوع والدین دخترک نوجوان با مراجعه به کلانتری از ناپدید شدن دخترشان گزارش داده بودند تا اینکه صبح هفته گذشته سارا 15ساله در دادگاه کیفری یک استان البرز حضور یافت و از آنها شکایت کرد .

سارا در اظهاراتش گفت: دیکر به مدرسه نمی روم و اصلا شرایط روحی خوبی ندارم. کابوس اتفاقاتی که بر سرم آمده روز و شب همراهم است. من اشتباه کردم و با مرد غریبه دوست شدم وفریب خوردم. تمام لحظاتم با حس ناامنی عجین شده و حتی پزشکان روانشناس هم نمیتوانند کمکم کنند و از والدینم خجالت میکشم 

.با توحه به شرح اظهارات دخترک نوجوان وباتوجه به مدارک پزشکی قانونی حکم دستگیری سه مرد شیطان صفت از سوی قضات صادر شد وهم اکنون تحت تعقیب قضایی قرار دارند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen