ماجراي دست بريده آويزان از صندوق عقب خودروي آقاي مهندس + تصوير

ماجراي دست بريده آويزان از صندوق عقب خودروي آقاي مهندس + تصوير
اخبارنوين: كارآگاهان جنايي پليس اداره آگاهي تهران بزرگ مرد جوانی را بازداشت کردند كه مظنون است جسدی را داخل خودرویش حمل کرده است. اين مرد در جلسه بازپرسي در دادسراي جنايي نيز حضور يافت و ماجراي محيرالعقول را تعريف كرد. او مدعيست اگرچه آن دست واقعا در ماشينش بوده اما اين كار را از روي عمد كرده كه دوستانش را بترساند!
این مرد که 34 سال سن دارد، پیش از ظهر ديروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش با رد دست داشتن در هرگونه جنایتی به بازپرس ویژه قتل پایتخت مدعي شد: خواهر من در كانادا سكونت دارد و من هيچ قتلي انجام نداده ام و از ماجراي جسدي كه در ماشينم بوده هيچ خبري ندارم و تمام اين ماجرا يك سوظن اشتباهي بوده است. اوایل آذرماه سال جاری شوهر خواهرم به ایران آمد و خواهرم تعدادی سوغاتی از جمله لباس و تيشرت به شوهرش داد تا برای من بیاورد. در بین این سوغاتی‌ها یک دست مصنوعی اسفنجی نیز وجود داشت که خواهرم در جشن هالووین آن را خرید بود و این دست را برای من به عنوان هديه و شوخي فرستاده بود، من قصد داشتم با این دست و فقط براي خندیدن با دوستانم شوخی كنم و با آن جلب توجه کنم.‌ به همين دليل این دست را در صندوق عقب خودرویم گذاشته بود و به دوستانم در اميرآباد شمالي نشان می‌دادم و به شوخی می‌گفتم اگر مر اذیت کنید دستتان را قطع می‌کنم و آنها نيز در ابتدا از اين گفته هاي من مي ترسيدند اما پس از گذشت دقايقي كه متوجه مي شدند شوخي كرده ام با هم مي خنديديم و همه چيز با صلح و صفا تمام مي شد.
این متهم که فوق لیسانس مدیریت دارد و در یک شرکت معتبر مشغول به کار است، در ادامه اظهاراتش به بازپرس امور جنايي تهران مي گويد: به نحوی دست را داخل خودرو گذاشته بودم که اگر کسی از بیرون آن را می‌دید گمان می‌کرد این دست متعلق به یک انسان است، اکنون نیز ظاهراً کسی دست را دیده و در تماس با پلیس اعلام کرده که من جسد داخل خودرویم حمل می‌کردم در حاليكه اصلا اينطور نيست و من جسدي در خودرويم نداشته است و همان يك دست است كه الان مايه دردسر براي من شده است. من براي شركت بزرگي كار مي كنم و اصلا تا بحال سابقه كيفري هم نداشته ام. آدم درس خوانده اي هستم و كارشناس فروش هستم.
او در ادامه براي اثبات مدعايش مي گويد: متأسفانه دست اسفنجی از خودرویم به بیرون افتاد و اکنون نیز وجود ندارد که آن را به کارگاهان نشان دهم و ثابت کنم که همه چیز یک شوخی بوده اما دوستان و شاهدان زیادی این دست اسفنجی را دیده و می‌توانند حرفهای من را تأیید کنند. از شما نيز خواهش دارم دوستانم را به اينجا احضار كنيد و از آنها تحقيق كنيد تا صحت و سقم گفته هايم برايتان مشخص شود.
به گزارش اخبارنوين، پس از این اظهارات، متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت و بزودي پرده از حقيقت ماجرا برداشته خواهد شد.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen