دوربين مخفي داخل لوستر دست زن خيانتكار را رو كرد

دوربين مخفي داخل لوستر دست زن خيانتكار را رو كرد
اخبارنوین: رسیدگی به این پرونده از مرداد ماه سال جاری و با شكايتي در زمينه رابطه نامشروع يك زن شوهردار با مردي جوان آغاز شد.
شوهر اين زن كه 36 سال سن داشت در اظهاراتش قضات پرونده مي گويد: چند وقتي بود که به همسرم مشکوک شده بودم و وقتی برای کار به ماموریت می رفتم اطرافیان راجع به همسرم صحبت های عجیبی مطرح مي كردند. من به آنها اهمیت نمی دادم تا اینکه در خودم نيز شك هايي نهادينه شد. برای همین دست به کار شدم و بدون اینکه همسرم متوجه شود در داخل خانه و بر روی لوستر های هر اتاق دوربین مدار بسته نصب کردم این کار می توانست به تمام سوالهایی که مدتی بود به مشغله ذهني ام تبديل شده بود پاياني بدهد و خيالم را راحت كند. دوربین ها را نصب کردم و فردای همان روز به ماموريت رفتم. دلم طاقت نیاورد و خیلی زودتر از همیشه به خانه برگشتم. وقتي همسرم حضور نداشت فيلم هاي موجود در دوربين مخفي را چك كردم و چيزي را كه نبايد مي ديدم ديدم. صحنه هايي در فيلم ضبط شده بود كه تمام حقيقت را در مورد همسرم نشان مي داد. لحظاتي بعد از چك كردن فيلم ها همسرم وارد خانه شد و من صدایش کردم و به خود او این صحنه ها را نشان دادم و از او خواستم از هم جدا شویم چون دیگر حاضر نبودم برای لحظه ای او را ببینم اما او حاشا كرد و محتويات موجود در فيلم ها را قبول نكرد.

فيلم از سوي قضات در اختيار تيم كارشناسي قرار گرفت و آنها با تاييد صحت و سقم فيلم به قضات اطمينان دادند كه زن جوان موجود در فيلم همان زني است كه تصويرش در فيلم ديده مي شود و پس از آن متهم اصلي پرونده به اتهام زناي محصنه در شعبه یکم دادگاه کیفری البرز به رياست قاضی هدایت رنجبر و دو مستشارش قاضی یزدان پناه و قاضی خنک دار تحت محاکمه قرار گرفت.
قضات در انتها وارد شور شده و پس از بررسی های دقيق پرونده و با توجه به مدارك موجود، متهم را به اعدام محكوم كردند.


ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen