خبرهایی جدید از زمان عرضه بازسازی Resident Evil 2

خبرهایی جدید از زمان عرضه بازسازی Resident Evil 2
مدتی است که Capcom اعلام کرده مشغول ساخت نسخه بازسازی Resident Evil 2 است. بازی که طبق گفته‌های کمپانی ژاپنی تنها به صورت یک به‌روزرسانی گرافیکی عرضه نشده و تحت عنوان بازسازی شناخته می‌شود. با این حال بعد از مشخص شدن عرضه این نسخه برای PS4 و Xbox One فعلا Capcom اطلاعاتی از زمان انتشار آن را در اختیار مخاطب‌ها قرار نداده.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که فعلا تاریخ عرضه رسمی بازی مشخص نیست اما اطلاعاتی به دست آمده که یا به زمان انتشار یا به تاریخ اعلام بازه عرضه Resident Evil 2 اشاره دارد. حساب کاربری توئیتر ژاپنی Resident Evil یا همان Biohazard تصویر بنر خود را تغییر داده و از طرحی استفاده کرده که در آن سه بازی آخر مجموعه و البته بخشی سیاه‌ رنگ را شامل می‌شود.

با توجه به این تصویر بسیاری پیش‌بینی کرده‌اند که بخش سیاه تصویر احتمالا به Resident Evil 2 ارتباط دارد. جالب است بدانید که Resident Evil 2 در تاریخ 21 ژانویه یعنی چند روز آینده 20 سالگی خود را جشن می‌گیرد. با توجه به این نکته پیش‌بینی شده که احتمالا تاریخ عرضه بازسازی Resident Evil 2 در 21 ژانویه اعلام شده و این بازی امسال به صورت رسمی وارد بازار می‌شود.

منبع:vgmag.ir
 

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen