آموزش معلم‌ها در مقابل حوادث تیراندازی با Virtual Reality

آموزش معلم‌ها در مقابل حوادث تیراندازی با Virtual Reality
دولت آمریکا قبلا سابقه استفاده از بازی‌های ویدئویی به عنوان ابزار تمرینی در بخش‌های مختلف را مثل تمرین‌های پلیس و ارتش داشته است. حالا به نظر می‌رسد که آنها قصد دارند از بازی‌های ویدئویی استفاده‌ای جدید داشته باشند.

وب‌سایت Gizmodo خبری را منتشر کرده است که بر اساس آن موسسه EDGE قصد دارد با استفاده از بودجه 5.6 میلیون دلاری از محیط واقعیت مجازی (VR) برای آموزش معلم‌ها در مقابل حوادث تیراندازی،‌استفاده کند. از این ابزار قبلا برای آموزش نیرو‌های پلیس و آتش نشانی استفاده شده بود. برای انجام اینکار،‌ برنامه مورد نظر به‌روزرسانی شده است.

به نظر می‌رسد که سه نقش مختلف در این شبیه‌سازی وجود دارد. نقش معلم،‌ فردی که تیر‌اندازی می‌کند و یک افسر پلیس. فردی که در حال تمرین است باید دانش‌آموزان وحشت زده را به محیطی امن منتقل کند. در سمت مقابل فردی که در حال تیر اندازی است باید افراد مختلفی را برای نابود کردن پیدا کند. فرد تمرین کننده در نقش پلیس نیز باید تیرانداز را نابود کند. مهندس ارشد EDGE در مورد این پروژه گفت:« هر چه تجربه بیشتر باشد، امکان زنده ماندن بیشتر است. این ابزار امکان این را فراهم می‌کند که با تجربه این لحظات وحشتناک، معلم‌ها بدانند که در زمان انجام حمله کدام استراتژی بهتر عمل خواهد کرد.

 منبع:vgmag.ir
 

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen