سریال Halo همچنان در حال ساخت است

سریال Halo همچنان در حال ساخت است
اگر به یاد داشته باشید قرار بود سریال تلویزیونی Halo توسط استیون اسپیلبرگ سال‌ها قبل ساخته شده و توسط Showtime به نمایش درآید. بر اساس اطلاعاتی که توسط Showtime منتشر شده است و بر خلاف تمام اتفاقات پیش آمده این پروژه همچنان در حال ساخت است.

در مراسم Television Critics Association Winter Press Tour از رئیس Showtime یعنی David Nevins سوال شد که آیا هنوز سریال Halo در حال ساخت است؟ Nevins بسیار کوتاه تایید کرد که این سریال همچنان در حال ساخت است. او هیچ اطلاعات جدیدی در مورد این پروژه ارائه نکرد اما گفت که داستان مربوط به سریال را مطالعه کرده است.

Gary Levine رئیس قسمت برنامه ریزی Showtime البته اطلاعات بیشتری را در این زمینه ارائه کرد. Levine در این مورد گفت:« بله این پروژه همچنان در حال ساخت است. هنوز ساخت به صورت Live Action پیگیری می‌شود و به نظرم قطعا هواداران سری Halo‌ را راضی خواهد کرد.» Levine در پاسخ به سوال اینکه سریال در چه بازه زمانی از داستان سری Halo اتفاق خواهد افتاد،‌ سکوت کرد. اگر به یاد داشته باشید ساخت این سریال در سال 2013 مورد تایید قرار گرفت و حالا تقریبا 5 سال گذشته اما خبری از نمایش آن نبوده است.

منبع:vgmag.ir
 ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen