مایکروسافت به دنبال بازی‌های انحصاری جدید برای Xbox One

مایکروسافت به دنبال بازی‌های انحصاری جدید برای Xbox One
اگر بخواهیم به نقطه ضعف بزرگ Xbox One و مایکروسافت نسبت به Nintendo و Sony اشاره کنیم باید بگوییم که کنسول مایکروسافت از کمبود بازی‌های انحصاری رنج می‌برد. در قیاس با کنسول‌های رقیب،‌ تعداد بازی‌های انحصاری Xbox One به شدت کم است گرچه به نظر می‌رسد مایکروسافت به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل است.

به گزارش وی جی مگ،‌ شرکت مایکروسافت قصد دارد تا در آینده بازی‌های بزرگ و کوچک انحصاری برای Xbox One عرضه کند و به نظر می‌رسد که این بازی‌ها هم به صورت انحصار زمانی و انحصار کامل در برنامه قرار دارند. این ادعا توسط کاربری در وب‌سایت ResetERA منتشر شده است که برای یک استودیوی مستقل به نام Flashbulb کار می‌کند. (سازندگان Trailmakers)

در این پست نوشته شده:«بدون اشاره به جزئیات بسیار زیاد باید بگویم که من از جستجوی مایکرسافت برای بازی‌های کوچک و بزرگ انحصاری برای Xbox One مطلع هستم. آنها به دنبال انحصاری زمانی و کامل هستند.» به نظر می‌رسد که مایکروسافت برای داشتن انحصاری‌های بیشتر دست به دامان استودیو‌هایی شده است که زیر مجموعه این شرکت نیستند. باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و مایکروسافت چه بازی‌هایی را به صورت انحصاری و با همکاری چه استودیوهایی معرفی خواهد کرد. البته این خبر حالتی رسمی ندارد و توسط مایکروسافت نیز مورد تایید قرار نگرفته است.

 منبع:vgmag.ir
 

ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen